Skip to main content

Topic: VELIKI AVIONI (Read 272420 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #210
.... i ja ocekivao luping ili valjak  8)
LP,  Chris
... gravity always wins ....


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #212

Evo jedne zgodne tete koja ruši stereotipe o plavušama!
Ova ruskinja Svetlana kapanina, vlasnica je cijele hrpe medalja sa međunarodnoh natjecanja u
akrobatskom letenju i sedmerostruka dobitnica nagrade za najboljeg
ženskog pilota na svijetu !! Svaka čast.
Evo jedan video iz ''njenog kokpita'' dok leti na svojem omiljenom Sukhoju 26M...

http://www.youtube.com/watch?t=104&v=MwotE8OtYqM

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #213
Jeee Tako je i dobro izgleda a ima muški ''mot'' letenja.... ???
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes




VELIKI AVIONI

Reply #217
Pozz ekipa
Kad sam zadnji put bija u njemackoj pozvao me je prijatelj da mi pokaze šta je kupija.Pitam ga sta je uzea.. On kaze vidit ces u vrtu.Racuna sam na neku glupost :). Ok. Kad sam došao prica kako je iznajmija veliku dizalicu sa kranom da to prebaci u vrt. Posto nije imao direktni pristup vrtu pa je morao iz susidivog vrta to prebacivati ... Kaze da je bilo posla ajme. Mislim sta moze bit, sta je to ,koliko je to? lagano silazimo u vrt, prolazimo vrtnu kućicu kad ono u kantunu stoji "CESSNA " u tip top stanju ispravna. Govorim u sebi koji K....
Kaze da je oduvijek bija lud za avionima pa je kupija Cessnu i stavija je u vrt. Bija lud za avionima.... :) kazem mu sta nije uzea neku maketu i stavija je na kantunal.  Hahaha
Eto uglavnom tija sam da ispričam jednu zgodu. Stavim sliku čim je nađem. :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #218
Bilo je više takvih 'Cessna u dvorištu' kod nas; jedan je imao odpiljenu kabinu Caravelle negdje u Vukomeričkim gopicama, u Dežmanovom prolazu neko vrijeme je virio rep neke Cessne iznad jednog kafića.


Najpoznatiji je bio Galeb G-4 pokraj jedne autopraonice u Španskom, mislim da je uklonjen negdje 2001.-2002, barem se na GEarthu vidi da je tada još bio cijeli i sa krilima. Ljudi vole vintage..






Odg: VELIKI AVIONI

Reply #219
:)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #221
Hvala Toni , držim da nema obitelj a ni kredite... ;D ;D ;D ...a ni puno godina... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


 

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #224
Hvala Gregore , važno je da rade na E-pogonu , a tko je prvi a tko drugi ?....manje važno. Diže se kosa na glavi vlasnicima naftnih polja i svima ostalima u branši... :D :D :D ...žele još pljačkati obične ljude... :-[
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes