Skip to main content

Topic: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE (Read 10826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Evo konačno Merkur osiguranje je izašlo sa ponudom navedenog osiguranja.Procedura je da se uputi  odnosno ispuni zahtjev(u prilogu) a za sve dodatne informacije javite se gospodinu Tomislavu Tomljenoviću na 0992433210. Polica iznosi 250 kn i pokriva štetu do 10000 kn.. ovim je bar jedna zakonska norma zadovoljena a osiguranje ostavlja moućnost da proširi ponudu ovisno o broju ljudi koji će se osigurati...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #1
... oprosti , a gdje je prilog ?
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #2
"pokriva" štetu, to znači....  zabim se u nečiji auto modelom i on ima štetu   9999kn, ja ne plačam ništ?
  ili osiguranje tereti mene za te troškove naknadno?
  odgovor na ovo pitanje je najzanimljiviji svima zainteresiranima za osiguranje....



  inaće svaka čast, isposlovano je povoljno, 250kn koja god opcija gore   bila, povoljno je...

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #3
neće uploadat zahtjev pa evo ja ispisao:
ZAHTJEV za zaključanjeosiguranja od odgovornosti
Osiguratelj: Merkur osiguranje d.d Zagreb
ime i prezime osiguranika:
ulica i broj:
poštanski broj:
datum rođenja:
OIB
broj telefona
datum zahtjeva
e-maill ili fax za dostavu podataka
Osiguranje od odgovornosti Operatera zrakoplovnog modela na radio upravljanje

Osiguranje od odgovornosti pokriva štete prouzručene trećim osobama upravljanjem zrakoplovnim modelom na radi upravljanje.Svota po štetnom događajuje 10000 kuna. .Unakrsna odgovornost između operateraje isključena.

Osiguranje se sklapa na godinu dana  i počinje danom koji slijedi dan u uplate premije osiguranja.
Premija osiguranjaza godinu dana je 250 kuna.

                                                                            potpis podnositelja zahtjeva
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #4
Kako sam već naveo za sve se možete javiti gore navedenom gospodinu i riješiti putem mailla ili faxom kako vam već odgovara...  i da dodam je  sve moguće štete do iznosa od 10000 kn pokrivene policom .A ukoliko se pokaže da je veći broj ljudi zainteresiran za sklapanje ove police odnosno ako osiguravajuće društvo ovim putem stekne zadovoljavajući broj klijenata moguće je i proširenje ponude na veće svote...Osobno mislim da je ovo dovoljno za početak a vrijeme će pokazati hoće li biti zanimanja kod OD da proširi ponudu...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #5
odlična vijest, ali mislim da osiguranje ne zna u što se upušta  ;D

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #6
odlična vijest, ali mislim da osiguranje ne zna u što se upušta  ;D
ne laprdaj bezveze, neka oni samo osiguraju lako cemo dalje;

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #7
evo, razgovarao sam sa gospodinom Tomislavom Tomljenovićem telefonom(vrlo ljubazan gospodin), i moram reći kapa dolje za "pz design"

evo ako nekog zanima, da skratim......

za nastalu štetu potreban je neki dokaz, to može biti obična slika, ali možda bude i potrebno pozvat policiju na mjesto događaja,
taj dio police osiguranja bude još točno definiran !!! za dan dva....

kao što je napisano u tekstu, unakrsne štete među modelarima polica ne pokriva
polica pokriva svu materijalnu štetu počinjenu trećim osobama do 10000kn, modelar ne snosi nikakve troškove!!!

postupak zahtjeva za ponuđenom policom može se zatražiti na mail   goran.baresic@merkur.hr
na taj mail se pošalje zahtjev za policom, oni šalju dalje sve potrebno, uplatite lovu na račun i polica osiguranja vam stiže doma poštom

trenutno je iznos police osigurana 250kn, a u budće cijena će se formirati po broju šteta ovisno o broju osiguranika.....
uglavnom, ako bute puno lupali i radili štete trećim osobama, cijena ide gore......


još jednom bravo za ovo isposlovano osiguranje, cijena je stvarno povoljna

 

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #8
Odlicno,nemoram vise trazit livade sad mogu i po ulici letit bezbrizno ;D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #9
Molio bih pojedince da se suzdrže u ovoj temi od gluposti i neozbiljnih komentara jer forum je dostupan svima pa tako i ljudima iz osiguravajućih kuća !!! hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #10
potpisujem, svaka ti dala Zlatane i tako nekoliko puta, covjek se potrudio zbilja, zanima me naime jedna jako bitna stvar vezana uz novi pravilnik; u tim policama jel postoji definicija o kojem tocno tipu modela se radi? nije isto jel ja letim nekim krampom od deprona koji ima raspon 1m i 500grama ili necim od 2,5m i cca 6-8kg jer me kači onaj propis vezan uz hitnu i vatrogasce u neposrednoj blizini, jel to vrijedi za sve vrste letjelista ili samo one registrirane? jel ima neke stavke koje ogranicavaju? 

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #11
Oni su ti jako dobro sve proučili  i jedino zakonom drukčije propisani modeli ne mogu ići u ovu kategoriju- oni preko 5 kila koje je zakon definirao malte ne kao prave zrakoplove pa za njih će izgleda tražiti i registraciju.
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #12
Nikako mi neće uploadat zahtjev pa sam ga sliko mobom i evo ga malo mutan :
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #13
evo recimo na takvim stvarima ovo bas i nece zaživjet jer ne vjerujem da ce netko ko leti depronac od 50-100KN uplatiti 250KN osiguranja jer taj isti model ne moze ni napravit stetu vecu nego je i njegova vrijednost;
po takvom uopce nema smisla, znaci ja ne mogu osigurat recimo svoj piper od 2,5m a izgleda da cu ga jos morat registrirat i zvat vatrogasce na livadu i naravno tu istu registrirat prije nego napravim 2 sata leta tjedno;
lopovska posla, od sad idem letjet u sloveniju;

Odg: OSIGURANJE OD ODGOVORNOSTI ZA OPERATERA ZRAKOPLOVNOG MODELA NA RADIO UPRAVLJANJE

Reply #14
Ajde još jedno pitanje. Da li ta polica važi na bilo kakvoj livadi ili samo za registrirana letjelišta?