Skip to main content

Topic: Durafly Dynamic-S, recenzija (Read 10264 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #15
šalu na stranu, da nisam uzeo blizzarda, uzeo bi ovo, to su mi trenutno omiljene vrste modela (hotlineri).
Vidiš, baš dobra ideja, mogli bi se naći da uspredimo ta dva modela !
A trebali bi ih isprobati i na padini, da vidimo kako se drže na jačem uzgonskom vjetru !
Damir
Bas me zanima usporedba ova dva modela, ako vam ne bude tesko podijelite ovde sa nama...

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #16
Ta dva modela su samo naizgled slični ali blizzard je tri koplja bolji kompaktniji i brži. Blizzard je nešto teži i manjeg raspona krila a sve ono rečeno stoji, konstrukcija za veće brzine,  kod nižih brzina pada u stall. Blizard je načinjen od EPO pjene koja je sve samo ne pjena više sliči nekom komprimatu materijala  tvrd kao kamen. Daje dosta užitka u letu, ali prilaz za slijetanje mora biti dug i siguran jer pri malim brzinama nije upravljiv.Ako sam što zaboravio neka me dopune oni koji su letjeli ove modele.

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #17
Jako lijep mi je ovaj Dynamic, gledao sam ga na FliteTestu i već tada se zaljubio :D

Svaka čast Diogene na reviewu koji sam tek sad vidio, svaka čast RCTest ekipi na super odrađenoj emisiji, čekamo nove već! :)

Živjeli

Re: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #18
Meni je blizzard tolko puta opal da vise ni ne brojim i nista mu nije. Preporucam svima koji zele probati "hotlinere" jer nije skup a model daje i daje. Ovaj dynamic-s nisam letio no vidio sam Digija kako leti i fora je ali je blizzard puno brzi. Nema natrag jednom kad se proba navuce se covjek zacas. Otud i malo brzi i jaci hotliner kojeg upravo gradim. Sve je to pocelo sa Blizzardom :)

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #19
**BUMP**, tek toliko da dam podstrek 'sestrinskoj' temi  :D :D
Damir


Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #21
Evo ga podigo sam ga. Meiden možda sutra pa do petka, ovisi o vremenu i školi.
Meiden bude uz foksa, dule meiden.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #22
Sutra Ekipa Smrti izlazi na teren, ako ces moc javi se :)

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #23
Hahahahahaha, valjda dođem. Kad budete tam? Ko je sve u toj ekipi? ::)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #24
Coljo i ja, tko drugi :D

Pretpostavljam oko sest pol sedam al cujemo se jos ak ces dolazit!

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #25
E šteta, ja imam trening sutra, sad sam se sjetio.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #26
Sramota da su ti toliko rabljeni model dali! Pogledajte si malo ovu sliku od ispod!

Strasno, pa zar bi hobbyking dao na nagradu nesto razvaljeno?

Pa mogli su ti poklonit odmah i jedan pumax uz model!

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #27
Ma opće nije tak strašno, ovo smeđe je blato a ostalo je iphon preuredio da tak izgleda.
Budeš ga vidio na ljivadi  :D. Poklonjenom konju ;) se ne gleda u zube.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #28
i opće nemogu vjerovat da je tak ćvrst, primio ga kao u flit testu za kraj krila i ništa, opće nikakvog fleksa , ničega ???
Mislio da je to neka varka ali ???
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Durafly Dynamic-S, recenzija

Reply #29
Super, ali ono nije od blata, vec od izmucenog epoa!