Skip to main content

Topic: Pomoć (Read 4087 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć

Pozdrav ja sam Igor, evo ovako na prijevaru mi je otuđena cesna pronašao sam je na njuškalu kod čovjeka koji je dao heli za nju, bili smo na policiji a oni ne mogu ništa jer cijena ne prelazi 2000 kn. Dali je netko imao od vas tako nešto jer bi još malo letio a nemam s čim, a čovjek neda cesnu premda sam mu naveo sve da je moja i on se s ti složio. Ako netko može pomoć evo moj broj 091/507-6640 Hvala svima.

Odg: Pomoć

Reply #1
A da ovom sto te prevario, strgas lijepo ruke i noge, pa ga ponovo pitas hoce li vratiti!

Odg: Pomoć

Reply #2
kak na prijevaru?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Pomoć

Reply #3
Pa idi doma kod tog sto ti je dao komp i laptop

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Pomoć

Reply #4
Pa nije on tebi onda otudio avion, samo te zavaljao! Zato ti ni ne vrijedi prijaviti na policiju, niti potrazivati avion,posto je to bila zamjena!

Pa sta si komp i laptop uzeo na cesti bez probe? Oprosti ali za to si sam kriv sto nisi isprobao!


Odg: Pomoć

Reply #5
zanimljiva prevara. :)

probaj zvati sa nekog drugog broja, ako znas sto su poskidali sa kompa pretrazi oglasnike i vidi prodaje li netko bas te komponente...

kako si uopce dosao do covjeka koji te je prevario, kako ste stupili u kontakt?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Pomoć

Reply #6
Ne kuzim bas kako tocno mislis da ti netko sa foruma moze pomoci sto te lik zavaljao?

Hvala na upozorenju, doduše...

Odg: Pomoć

Reply #7
U koji razred ideš ? Što roditelji kažu na sve to ?

 

Odg: Pomoć

Reply #8
U koji razred ideš ? Što roditelji kažu na sve to ?

Brutalno iskreno

Ima Par stvari koje mi nisu jasne?

Idemo redom:

Bili smo kod mene sve je bilo ok otišao sam s likom na igralište da mu pokažem a drugi je ostao čekati.

Gdje ste bili doma ili na livadi?
Kako si probal komp na livadi?
Ak si ga pustil doma kaj si ovog drugog ostavil u kuci,
Pa taj ti je mogao i pipe odnest iz kupaone,
Budi sretan kaj ti namještaj nije odpeljal dok si bio na livadi.

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C