Skip to main content

Topic: stefo-zajeb (Read 21723 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: stefo-zajeb

Reply #30
Nemam ja ništa protiv bilo kakvih hrvata, svaki čovjek mora negdje živjet, ali se u pravilu prilagođava kraju u koji je stigao. Kaj se tiče pravopisa slažem se sa navedenim da se nepotrebno izbacuju i izmišljaju riječi koje ćemo koristiti. Pročitajte baščansku ploču i razumjet ćete kaj piše, a pročitajte današnja uputstva za bilokaj trebat ćeš riječnik. A svaka je rasprava nekome bezveze. Ne jedem ni govna ni ćevape, ni kebabe, a ni narodnjake ne mislim slušat. I ne dopuštam da mi se ili kome drugom nameće opće misljenje.
Isto držim da je ovo hrvatski modelarski forum pa se tako i ponašajte. Znam da tuđe riječi mogu provocirat ali najbolje je da ih ignorirate. Svoje nedamo tuđe nećemo.

Odg: stefo-zajeb

Reply #31
Ivek Ivek kaj bi mi bez tebe :)
 
Ja sam imao malo drukčija iskustva u DE, bio sam puno puta kod rodbine i prijatelja, nisam tamo radio ali sam često išao i boravio u DE.
Kad bi me doveo taj netko od rodbine ili frendova na kolodvor u Frakfurt, željeznički i autobusni su odmah jedan pored drugog, bar su onda bili.
Na kolodvoru i nekih ajde da ne kažem više ali 500m u radijusu moglo se čuti da ljudi razgovaraju na sve jezike osim na Njemačkom, ne znam jel još uvjek tako jer nisam bio unazad 12g.
 
Tako bi i ja na materinjem razgovarao sa onim tko me dovezao na kolodvor dok smo čekali polazak autobusa.
 
Svaki put kad bi prošao neki Njemac ili više njih gunđali a neki se okretali i dobacivali svašta, pogotovo stariji, očito im nije bilo drago što su im stranci napučili zemlju.
Isto bi bilo ako sam s nekom curom pred diskom komunicirao na pola Engleski pola Njemački.
Više imam lijepih iskustva, prijateljstva sa domačim življem tamo, neki su dolazili ovdje više puta. Svaka čas njemicama uvjek ljubazne i darežljive, od njih nikad ništa pogrdno  :)

Nije to ništa neobično, toga ima svagdje pa i u SAD, tako da po tome nismo nimalo različiti. Rekao bi da smo ovdje puno tolerantniji po tom pitanju.
Ivek možda si ti bio u drugoj Njemačkoj a sad si u nekoj drugoj SAD u kojoj nisu tukli, stavljali u okove i ubijali crnce.
 
Ivek ono što bi ti trebao primjetiti je to da si nametljiv sa svojim modelarskim iskustvom koje se očituje za sad samo u brojkama i slovima i to uvjek jedno te isto.
Još više si nametljiv sa svojim političkim davljenjima i nezadovoljstvom sa Državom Hrvatskom.
Pokazješ uvijek jedan crveni model a napravio si ih tako puno. Koliko si samo godina u modelarstvu daj prenesi nam nešto od slika kako je prije bilo.
 
Moraš shvatiti da nikog ovdje ne zanima tvoja prošlost, gdje si bio i što radio. Kako je tebi bilo lijepo u Yugi, tko su ti pajdaši a tko nisu. Ocjenjuješ s visoka ljude koji ovdje prezentiraju svojih ruku djela a čime si potvrdio svoj kredibilitet.
Na riječ ti trebamo vjerovati kako si ti sama špica modelarstva.
 
Ajde ti ljepo nama napravi prezentaciju svojih modela i što si sve napravio i imao od auta, aviona, jedrilica i helića.
Ako si modelar za kakvog se izdaješ to bi ti trebalo biti primarno. Nema nitko ništa protiv Ivana modelara ali ovaj Čića Ivan je već malo dosadan.
 
Za ovo drugo se nebi štel mešati, i moji korjeni vuku iz Zagorja, moj deda je u ZG prodao kuću još prije drugog svjetskog rata i otišao u Turopolje. Sad kad odem u Zagorje onda me zovu Purger a ovdje nisam 100% domaći.
 
Istina da je to malo čudno, pa sad su doselili neki novi ljudi pokupovali kuće okolo mene pa se izruguju "kaj" uče nas koji žive od rođenja ovdje i one kojima su korjeni odavde pravopisu i gramatici.
E pa sad tko tu pije a tko plaća stvarno nebi znao.
 
Mišljenja sam da se treba prilagoditi okolini gdje si došao živjeti. No to je preopširna i prekompleksna tema i nije joj mjesto na ovom forumu.

Odg: stefo-zajeb

Reply #32
kaj je to DE???



Odg: stefo-zajeb

Reply #35
a,SAD?

Odg: stefo-zajeb

Reply #36
Ivek Ivek kaj bi mi bez tebe :)
 
Ja sam imao malo drukčija iskustva u DE, bio sam puno puta kod rodbine i prijatelja, nisam tamo radio ali sam često išao i boravio u DE.
Kad bi me doveo taj netko od rodbine ili frendova na kolodvor u Frakfurt, željeznički i autobusni su odmah jedan pored drugog, bar su onda bili.
Na kolodvoru i nekih ajde da ne kažem više ali 500m u radijusu moglo se čuti da ljudi razgovaraju na sve jezike osim na Njemačkom, ne znam jel još uvjek tako jer nisam bio unazad 12g.
 
Tako bi i ja na materinjem razgovarao sa onim tko me dovezao na kolodvor dok smo čekali polazak autobusa.
 
Svaki put kad bi prošao neki Njemac ili više njih gunđali a neki se okretali i dobacivali svašta, pogotovo stariji, očito im nije bilo drago što su im stranci napučili zemlju.
Isto bi bilo ako sam s nekom curom pred diskom komunicirao na pola Engleski pola Njemački.
Više imam lijepih iskustva, prijateljstva sa domačim življem tamo, neki su dolazili ovdje više puta. Svaka čas njemicama uvjek ljubazne i darežljive, od njih nikad ništa pogrdno  :)

Nije to ništa neobično, toga ima svagdje pa i u SAD, tako da po tome nismo nimalo različiti. Rekao bi da smo ovdje puno tolerantniji po tom pitanju.
Ivek možda si ti bio u drugoj Njemačkoj a sad si u nekoj drugoj SAD u kojoj nisu tukli, stavljali u okove i ubijali crnce.
 
Ivek ono što bi ti trebao primjetiti je to da si nametljiv sa svojim modelarskim iskustvom koje se očituje za sad samo u brojkama i slovima i to uvjek jedno te isto.
Još više si nametljiv sa svojim političkim davljenjima i nezadovoljstvom sa Državom Hrvatskom.
Pokazješ uvijek jedan crveni model a napravio si ih tako puno. Koliko si samo godina u modelarstvu daj prenesi nam nešto od slika kako je prije bilo.
 
Moraš shvatiti da nikog ovdje ne zanima tvoja prošlost, gdje si bio i što radio. Kako je tebi bilo lijepo u Yugi, tko su ti pajdaši a tko nisu. Ocjenjuješ s visoka ljude koji ovdje prezentiraju svojih ruku djela a čime si potvrdio svoj kredibilitet.
Na riječ ti trebamo vjerovati kako si ti sama špica modelarstva.
 
Ajde ti ljepo nama napravi prezentaciju svojih modela i što si sve napravio i imao od auta, aviona, jedrilica i helića.
Ako si modelar za kakvog se izdaješ to bi ti trebalo biti primarno. Nema nitko ništa protiv Ivana modelara ali ovaj Čića Ivan je već malo dosadan.
 
Za ovo drugo se nebi štel mešati, i moji korjeni vuku iz Zagorja, moj deda je u ZG prodao kuću još prije drugog svjetskog rata i otišao u Turopolje. Sad kad odem u Zagorje onda me zovu Purger a ovdje nisam 100% domaći.
 
Istina da je to malo čudno, pa sad su doselili neki novi ljudi pokupovali kuće okolo mene pa se izruguju "kaj" uče nas koji žive od rođenja ovdje i one kojima su korjeni odavde pravopisu i gramatici.
E pa sad tko tu pije a tko plaća stvarno nebi znao.
 
Mišljenja sam da se treba prilagoditi okolini gdje si došao živjeti. No to je preopširna i prekompleksna tema i nije joj mjesto na ovom forumu.

ZAC - ovdje se vidi jedan veoma mali dio moga ARSENALA,ta dva crvena modela sam napravio na brzinu ovdje u americi a imam i jedan lijepi od 6ccm koga ne letim rado zbog mnogo toga sto treba da nosim sobom a sto je neophodno za letiti nitro,radije elektro,svi moji modeli i veoma mnogo slika iz modelarske proslosti su jos uvijek u Minhenu slozeni u Kontejneru koji nadam se ce ovoga ljeta stici ovamo,problem je bio nedostatak prostora ovdje,
pred sam uskrs sam se uselio u kucu koju sam kupio i imam veliku novu prekrasnu garazu koju pretvaram u radionu a to je bio moj san od prvoga dana ovdje,modelara imam ovdje veoma siroki krug i nevjerojatno su susretljivi i uvijek na pomoci kada zatreba,
ja nisam imao u Njemackoj vremena koliko sam zelio da odvojim za gradnju modela a od uvijek sam sam gradio,ovdje ga imam dovoljno i kada sredim radionu a kupio sam sav potreban alat i masine javit cu se na ovim stranama sa mojim starim i novim,
pozdrav, Iv

p.s.na slikama dole lijevo se vidi komadic auteka sa benzincem25ccm,
a gliser sa elektro je na ovom stranama vise puta pokazan,

ZAC mnogo si rekel ali BOK TI MATER jos ne ZAKAJ ?

Odg: stefo-zajeb

Reply #37
sudeci po bojama ti si liberalni komunista ;D
struja zakon, nitro USTAV


Odg: stefo-zajeb

Reply #39
ZAC mnogo si rekel ali BOK TI MATER jos ne ZAKAJ ?

Zato jer ne kunem i ne prostačim, nisam odgojen tako.
 
Osim toga Nemam zašto. Ivek pa ne misliš da imam nekaj protiv tebe??? Ove spike o Yugi svaki dan slušam tak da se na to ne obazirem.
 
Nisam nikad nikoga mrzio niti neću, ne znam ja to. Jezičinu znam ispružiti kak kaže moja mama a valjda sam to od nje nasljedio  ;D
 
Inače kad mi se netko ne sviđa njega izcipelarim  ;D :D ;D

Odg: stefo-zajeb

Reply #40

 
Inače kad mi se netko ne sviđa njega izcipelarim  ;D :D ;D  
[/quote]

Uh,moram paziti da se ne nadjem u tvojoj blizini  !!!

Odg: stefo-zajeb

Reply #41
немрем се суздржати да ово не ставим па да ме сви разумеју

кај је на крају са тим батеријама
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: stefo-zajeb

Reply #42
waarin batterye dink jy?
 
Ivek Ivek
 
budi bez brige ne cipelarim žene, djecu, starije i slabije od sebe  ;D
 
Ti si stalno u strahu od nekog, sad Donka i Despotovića, pa tvog pajdaša i  RCM-a (remote control modelar)

Dotaknuo si se i Raleta, ne vidim razlog zašto je on otišao sa FF. Jedino ako mu je netko napunio glavu nekim besmislicama.
Očito ti znaš razlog.
 
Sumnjiv si ti meni stalno nekaj špekuliraš, ruješ i podrivaš.

Odg: stefo-zajeb

Reply #43
waarin batterye dink jy?
 
Ivek Ivek
 
budi bez brige ne cipelarim žene, djecu, starije i slabije od sebe  ;D
 
Ti si stalno u strahu od nekog, sad Donka i Despotovića, pa tvog pajdaša i  RCM-a (remote control modelar)

Dotaknuo si se i Raleta, ne vidim razlog zašto je on otišao sa FF. Jedino ako mu je netko napunio glavu nekim besmislicama.
Očito ti znaš razlog.
 
Sumnjiv si ti meni stalno nekaj špekuliraš, ruješ i podrivaš.

upravo je to razlog da je Rale otisao, BESMISLICE !
ali se mene nebudetete rijesili,
ne !

Odg: stefo-zajeb

Reply #44
zac
DE SU SAD ?