Skip to main content

Topic: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj" (Read 18096 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #15
kakvi su planovi kada mislis GORE  put neba,oces li to ozvaniciti-fotke !!

Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #16
Probni let uskoro. Nema još puno za lijepiti. Pošto se plan gradnje razvija u hodu ide polako  ;D  da ne kažem da nisam radišan
 
Pa naravno fotkat ću i snimiti let a ako sve prođe kako treba onda ću to i pokazati  :D :D :D ;D ;D ;D

Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #17
idemo zac. :)


Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #19
ja sam sa ovim svojim red dragonom ispizdio,fuckas avion koji nemre past. >:(





Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #24
Zac,evo i ja polako za vama,
razmisljam i oblik vec imam u glavi,dimenzije jos ne jer trebam koji da motor uzmem,koji aku i koliko moze da bude tezina modela da bi to guralo,
kako sam par godina zaredom radio leteca krila nece mi biti problem da ga gurnem u zrak,
krajeve krila bi lagano povio na gore i geometrijski izvitoperio da bi dobio na stabilnosti kod manjih brzina,
vidim da vi imate ravnu plocu,vjerovatno jer je jednostavnija gradnja,

svaka pomoc je zlata vrijedna,
pozdrav


Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #26
mislis da meni ne preostaje drugo nego da i ja njih dvojicu DAVIM  !!

hocu,muka ne bira.

Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #27
po mome skromnom mišljenju Saragin najuspjeli model je Free bird...mali, brzi i okretan model..koristi baterije od 1000-1300 mAh..težina nešto više od 300 g..danas smo letjeli na livadi u Dubravi..ja svoj GWS A -4 Skyhawk a on FB ..uvijek me oduševi kako je stabilan ...s njim se leti kombinirano do 5 minuta što je prosječno letenje s impeler modelima....sada neka preuzme Saraga ipak je on tvorac toga maloga tehnoološkog čuda... :)

inače.. samo me zadavite..ako budem znao rado ću pomoći...

Toni

Odg: Moj prvi EDF "Turopoljski Zmaj"

Reply #28
zac, di je zapelo... nije valjda da zmaj nejde po kisi . kurim malo.trenutno ne stignem niti izradjivat nekaj. a dva impelera imam u boxu. gledam kaj drugi rade... stoga, van s njim...