Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 97907 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #105
Probao kao administrator, probao i compatibility, emulator vise ne javlja gresku i pokrene Phoenix  :), no Phoenix i dalje ne prepoznaje stanicu uz promjenu da sada u jednom slucaju javlja da nije genuine Phoenix dongle, a u druga dva da ne prepoznaje USB interface (ovisno o polozaju na dongleu) :(

Robi, ti isto imas 12-in-1 USB 2.0 Almighty Flight Simulator Dongle? Ako da koja ti je tocno procedura bila prilikom instalacije.


Odg: Phoenix simulator

Reply #106
meni radi samo ne mogu na multiplayer jer svi imaju starije verzije :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Phoenix simulator

Reply #107
Ne, ja imam Phoenix dongle s hobbykinga
MAK Zapad

Phoenix simulator

Reply #108
U cemu moze biti problem da izbacuje iz multiplayera? Znaci sve ok radi mozda pola minute i onda nam se prekine i svakome pise da je on sada host. Jel to do phoenixa ili internet veze?


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Phoenix simulator

Reply #109
preblizu smo zracnom linijom. valjda zato :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Phoenix simulator

Reply #110
Meni multiplayer normalno radi (Phoenix 3.0).

Sto se verzije 4.0 tice,  nakon podosta pokusaja, instalacija i reinstalacija nisam je uspio natjerati da proradi sa almighty kablom. Jednostavno ne prepoznaje stanicu bez obzira koristio ja emulator, da li je u compatibility modu, da li je run as administrator,... tako da vjerojatno kombinacija ovog kabla i 4-orke nije najbolja. Slijedeci korak je isprobati/pronaci neki drugi kabel ili kupiti usb PC joystick/gamepad pa sa tim probati jer bi tako emulator trebao bez problema raditi.

Nego jedno pitanjce, malo nevezano, ali ipak vezano ;), moze li se na neki nacin stanica spojiti na PC i koristiti kao joystick u nekim drugim igrama (npr. avio simulacijama). Teoretski bi se preko prije navedenog emulatora moglo, pa da li netko ima vise iskustva po tom pitanju i je li uspio takvo sto sloziti/koristiti?

Odg: Phoenix simulator

Reply #111
Uzmi s HK Phoenix dongle, meni radi savršeno.
3D tereni su fenomenalni i fora mi je FPV u heliju :)
Novi zvukovi nitro motora su čak i lošiji od starih, tko bi rekao da je to moguće  :-\
Letio sam jučer jedno sat vremena i nisam naletio na jedan jedini bug, finalna verzija će biti mrak mrakova!
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #112
Pogledao sam 3-d terene (uspio ih ucitati, ali ne mogu letjeti) i djeluje obecavajuce tako da vjerujem sto kazes. Pogledao sam dongle na HK-u, ali je na backorderu :(. Baciti cu pogled i na ovaj kabel sto ga kolega Jazavac ima.

Odg: Phoenix simulator

Reply #113
Samo da kazem da je uz malo muke i pomoci kolege Jazavca simulator proradio. Nije problem u kablu, stanici, windowsima vec stvar ovisi o tome koja je verzija simulatora instalirana - ona koja dolazi sa mighty cabelom javlja gresku i ne prepoznaje stanicu, dok sa drugom koju sam instalirao nije bilo nikakvih problema i sve radi kako treba. Znaci instalirajte "pravu" verziju trojke i nakon toga updejtajte na četvorku i letite bez problema :).

Kolega Jazavac jos jednom hvala!

Odg: Phoenix simulator

Reply #114
imam pitanje..npr..u stanici si isprogramiram model prema svojim zeljama mislim na helic i kako onda da mi te postavke budu na simulatoru..da mi ne budu postavke obicne od simulatora..znaci krivulje i sve ostale gluposti kako sam isprogramirao u stanici
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Phoenix simulator

Reply #115
Zna li itko da li ovaj simulator radi sa FlySky TH9X stanicom i što mi treba da bi radilo ako radi?
naravno da radi,treba ti samo simulator kabel..ja sam imao onaj iz pluramaksa od 30-ak kn ali ti rade samo 3 kanala..ima tu negdje tema na forumu zakon simulator kabel,pogledaj malo i kupi i nemas brige
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Phoenix simulator

Reply #116
Nama na taj iz pluramaksa radi 5 kanala bez problema...


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Phoenix simulator

Reply #117
Nama na taj iz pluramaksa radi 5 kanala bez problema...


Sent from my jaTelefon using Tapatalk
pa eto neznam,ja sam bio isto uzeo u nadi da ce radit pa su ipak samo 3 kanala radila tj. toliko ih je ocitavalo u phoenixu
no nebitno isto sam letio samo bez repa  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Phoenix simulator

Reply #118
Zna li itko da li ovaj simulator radi sa FlySky TH9X stanicom i što mi treba da bi radilo ako radi?
naravno da radi,treba ti samo simulator kabel..ja sam imao onaj iz pluramaksa od 30-ak kn ali ti rade samo 3 kanala..ima tu negdje tema na forumu zakon simulator kabel,pogledaj malo i kupi i nemas brige

Taj "zakon" košta 20$ (tu negdje), a jazavac je u ovoj temi dao link na kabel za 6$ koji radi isto  :)
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #119
kad mi dodje futaba pojest cu vas : D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ko ce sad docekat