Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 95971 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #31
Ja sam uzeo u setu sa onom malom utičnicom za USB gde se bira simulator, dobio sam 2cd sa softwer-om, i priključke raznih varijanti. Koristim ga sa stanicom Futaba 7C i zadovoljan sam sa njime. I sa realnošću, i sa grafikom. Čak posle 2-3 dana je ponudio update na neki v3.0s verziju...Ali ja kažem da livadu ne može da zameni simulator. U svakom slučaju, za vežbu je jako dobra. Deca svako veče lete na njemu po sat vremena, a posle drugog sata su već same poletale, sletele...
kupio sam isti simulator kao i ti ,na xtru mi radi ledica a na phoenixu i g5 mi ne radi ledica neznam dali je to normalno i kod drugih,probao sam pokrenuti phoenix ali mi ne prepoznaje stanicu, molim za pomoč.

Odg: Phoenix simulator

Reply #32
Rade svi kanali na T9x, samo ih prvo treba ukljuciti/konfigurirati na stanici,
stavka FUNC SETTING / AUX-CH, a onda treba u Phoenix-u pokrenuti wizard da ih prepozna.

Nisam ni ja znao za ovo. Nova je stanica  pa se jos upoznajemo. U svakom slucaju hvala na informaciji.

Odg: Phoenix simulator

Reply #33
oce ko mozda veceras multiplayer pa da se naganjamo malo?  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Phoenix simulator

Reply #34
imam pitanje u vezi phonix simulatora :D

Odg: Phoenix simulator

Reply #35
Pitaj  ;)

Odg: Phoenix simulator

Reply #36
nemam stanicu, ali imam yojstick, s njima sa vozio modele na rc deskopt pilotu a na phonixu mi neće

Odg: Phoenix simulator

Reply #37
i ja pitam, skinuo sam phoenixRC simulator i traži mi nešto kako konektiraj taj neki devie, imam usb simulator i originalni clear view na kojem mi radi, jel ima neka caka za ovaj simulator i ako ima kako se to podesi
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Phoenix simulator

Reply #38
skinuo sam sad verziju 3 i isto mi javlja, zna li tko može li na ovaj software ići obični usb simulator i kako
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: Phoenix simulator

Reply #40
To u folder di ste instalirali uvalite i pokrenite,a prije toga spojite Joystick  8)

Odg: Phoenix simulator

Reply #41
PA TO NIJE PHONIX  :'(

Odg: Phoenix simulator

Reply #42
Kako nije,jesi probao jel radi?

Odg: Phoenix simulator

Reply #43
nije mi htjelo instalirat

Odg: Phoenix simulator

Reply #44
Jesi instalirao uopce Phoenix simulator?