Skip to main content

Topic: letenje u Dugom Selu (Read 86812 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

letenje u Dugom Selu

leti se kad se stigne i svaki tjedan nas je sve vise ;D
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #2
je je dečkima ide izrada sa depronom ....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #4
pozdrav miso da necekas odgovor od kane stanica je bez obzira na cijenu od nekih 30 $ jako dobra. Nema problema sa signalom i jednostavna za upotrebu.Stanica je 4ch

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #5
zaboravio sam reci da nije bilo nikakvih problema sa carinom a preporucio bih 6 ch koja je malo kompliciranija


Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #7
Kolega daj mi reci koj je tvoj avion na prvoj slici vidim ih dva u zraku, a kazes da si bio sam. ???
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #8
da da ljeto jedva ga cekam da se isprobaju novi modeli
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #9
da se i po zimi letjeti samo bi trebalo neke skije nabaciti. jel ima tko kakvu ideju?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #10
da se i po zimi letjeti samo bi trebalo neke skije nabaciti. jel ima tko kakvu ideju?

Ako trebas nesto nabrzinu i stvarno jednostavno, evo kako sam ja to lani nabacio od Coroplasta.
Samo sam prvi kraj zavinuo kao skiju i vezicom pricvrstio za postojeci kotac.
Nezaboravi napraviti i malu skiju za zadnji kotac. Na ovakvim skijama mi je model bio upravljiv i na zemlji.

Ova gumica sa prednje strane je stavljena da bi prilikom sljetanja skijama
 zadnji kraj bio prvi u doticaju sa zemljom. A male celicne sipkice su granicnici hoda skija.


Giga..

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #11
odlicno!!!
 
daj da konacno neko letenje dogovorimo, zavrsavam spa3d trenutno pa ce to trebat malo probati, a ljepse je u dobrom drustvu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #12
Ti mora da se salis.. pa ja sam napravio spa3dt i na probi u poljetanju sam ga razbio.
Sada vec 3mj. stoji tako razbit, no jucer sam ga primio na red za popravak.
Imao sam gresku koja se cesto radi u pocetcima rc-letenja, nisam reversao elerone.

Koji si motor stavio gore??

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #13
he he. predamnom si ga razbio isti dan kada i magica na susretu u popovaci. za sada je gore magnum 46, ali se nadam da cu nabavit nesto bolje uskoro.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #14
giga..... izum ti je vrhunski ......

a kak se metanolac ponaša na ovoj zimi ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe