Skip to main content

Topic: F 14 izrada (Read 11545 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

F 14 izrada

Odlučio sam se na izradu F-14, po pljanovima i nacrtima od stričeka Steve-a Shumateovoga.... Materijal izoflor, 6 mm, lijepilo Pu max i epoxid.... standardno... Kak bu letelo, nemam pojma, junfer sam u ovome, živi bili pa vidjeli....

Evo i slika :



Odg: F 14 izrada

Reply #1
I ti si daš posla  :D :D no kak god da je, po fotkama je ovo skoro pa gotovo, držim fige! btw, u pozadini se još nešt radilo, a?  :D

lp,
Marko

Odg: F 14 izrada

Reply #2
A ha, to je u pozadini A-10, čeka transplantaciju edf-ova iz Su-27 (za njega su ti motori pre slabi), nadam se da budu dosta jaki.... Nema se para za narudžbu novih motora za Su-27, pa na kraju sve čeka :(


Odg: F 14 izrada

Reply #3
 ??? 8)
Turnigy 9X

Odg: F 14 izrada

Reply #4
svaka cast,model je mrak  :) nema ni sumnje da nebu letio,samo da je motor dovoljno jak da ga digne a onda  8)

Odg: F 14 izrada

Reply #5
Na njega ide od Rc timera motor od 370W koji daje potisak od 900 - 1000 grama sa propom 7x4, tak da mislim da bu u redu  ;D


Odg: F 14 izrada

Reply #7
Super, de mi reci samo da li sklapaš i širiš krila u letu ?
I koliko KVa ti je taj motor s RCTimera, pretpostavljam da je onaj 2200 ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: F 14 izrada

Reply #8
Naravno. Motor je Axi, neznam sad točno koji jer onda još nije ni bilo Kine kad sam ga napravio  :D :D :D

Odg: F 14 izrada

Reply #9
Tu si još štapinu imal  :D :D :D :D

Odg: F 14 izrada

Reply #10
Super, de mi reci samo da li sklapaš i širiš krila u letu ?
I koliko KVa ti je taj motor s RCTimera, pretpostavljam da je onaj 2200 ?

Je, to je taj motor , 2200KV. Ako se uspijem dogovoriti sa stanicom, onda će se micati krila u letu, planiram staviti i usporivač serva , pa da izgleda oriđiđi kao na pravom avionu :)

Odg: F 14 izrada

Reply #11
Mrak ... Like Like Like .. Cekamo dalje fotke ...  :P

Odg: F 14 izrada

Reply #12
Sviđa mi se ovo, ima i EDF verzija?

Super, de mi reci samo da li sklapaš i širiš krila u letu ?
I koliko KVa ti je taj motor s RCTimera, pretpostavljam da je onaj 2200 ?

Je, to je taj motor , 2200KV. Ako se uspijem dogovoriti sa stanicom, onda će se micati krila u letu, planiram staviti i usporivač serva , pa da izgleda oriđiđi kao na pravom avionu :)

Koju stanicu imaš? Možda imaš servo-speed opciju pa ti ni ne treba usporivač
MAK Zapad

Odg: F 14 izrada

Reply #13
Quote
Koju stanicu imaš? Možda imaš servo-speed opciju pa ti ni ne treba usporivač

Stanicu imam Turnigy 9x, mislim da ima tu funkciju , nisam još došel do tog dijela. Samo polako, držim se stare narodne, sila decu dela :)

Odg: F 14 izrada

Reply #14
Skoro sam siguran da ima, nemoj niš kupovat, možeš usporit servače  ;)
MAK Zapad