Skip to main content

Topic: F 14 izrada (Read 11544 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: F 14 izrada

Reply #30
Palo je i farbanje. fotke su slikane mobitelom, pa su malo lošije, ali kad ga izvadim iz "termo komore"  ::) onda slikam fotoaparatom.... za sad preview :

Išao sam na F-14A Splintered NSAWC Tomcat (ali sam ovu donju stranu stavio double light gray, malo mi je svijetlija ispala  :D.....) radi lakšeg snalaženja u zraku:







Ne znam da li da ga lakiram ili samo salotejpom oblijepim..... Ima tko kakav savjet???

LP,

Zoran

Odg: F 14 izrada

Reply #31
ak ćeš ga držati u vitrini, lakiraj, ako misliš letjeti s njim, bakterija i u zrak :)


Odg: F 14 izrada

Reply #33
NIce nice .... Mozda si malo ove tamnije dijelove trebao naglasiti ostre rubove ... ALi i ovak je mrak ... Kaj nisi sive trebao malo umjesto bijele ili mi se cini ????? Ali inace  ;D ;D ;D :P

Odg: F 14 izrada

Reply #34
mrak je... pazi kod tih blue sky kamuflaža... iako lijepo izgledaju.. kad je nebo plavo onda skužiš da stvarno funkcioniraju....

ja sam su37 pofarbao u njihovu camo shemu... stopio mi se sa nebom i oblacima  :D

Ps. sa čime bi lakirao?

Odg: F 14 izrada

Reply #35
Nice :D :D :D :D
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: F 14 izrada

Reply #36
@wora - ne bude išlo lakiranje, odustal sam od toga, polijepio salotejp po strateškim mjestima i to je to... boja ne ide dole,tj. prsti su čisti nakon diranja.... Jedino sam kokpit farbal crno sa dipi-om, pa boja ide dole pa sam prelakiral bezbojnim lakom....



Kaj se boje tiče, ona sivo crna kombinacija mi je izgledala gora verzija za voziti, pa sam zato išao na ovu boju, a da li bude se pokazala kao dobra odluka, ćemo da vidimo kod letanja....Nadam se da aće uskoro koji lijepi vikend pa da padne vožnja....

Odg: F 14 izrada

Reply #37
ma bit će prekrasan u zraku... samo se ne smiješ zapričat s nekim ;D


Odg: F 14 izrada

Reply #39
Ej Marac, nema šanse da letim bez tebe, sam bumo tiho :) Taj dio smo naučili  8)

Odg: F 14 izrada

Reply #40
E ovoooo Lajkam :D dobro je ispalo ... nice  ;D


Odg: F 14 izrada

Reply #42
Opa lepi ... Daj moramo neki Fly odrzat mozda se dog pa deletim sa nekim igrackicama novim :D

Odg: F 14 izrada

Reply #43
predobro ti je ovo ispalo
svaka cast

Odg: F 14 izrada

Reply #44
svaka čast na uratku.......savršeno si ga i pedantno napravio.... :) :) :) :) :)