Skip to main content

Topic: F 14 izrada (Read 11543 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: F 14 izrada

Reply #45
Hvala. Ima jedino jednu manu na koju treba paziti, kod sletanja mu znaju horizontalni stabilizatori zapeti u višoj travi, tak da dok je pri zemlji, treba pustiti palicu da se komande poravnaju .... 2x sam uspel isčupati servač iz ležišta :)

Inače, nisam ga niti jednom skršil, tak da sam zadovoljan sa svojim letanjem, i sa ponašanjem samog modela...

Sad prema završetku ide Su-37 sa TV-om, još se lova skuplja za 2 motora, 2 esc-a malo jače servače....

LP,

Zoran

Odg: F 14 izrada

Reply #46
Hvala. Ima jedino jednu manu na koju treba paziti, kod sletanja mu znaju horizontalni stabilizatori zapeti u višoj travi, tak da dok je pri zemlji, treba pustiti palicu da se komande poravnaju .... 2x sam uspel isčupati servač iz ležišta :)

Inače, nisam ga niti jednom skršil, tak da sam zadovoljan sa svojim letanjem, i sa ponašanjem samog modela...

Sad prema završetku ide Su-37 sa TV-om, još se lova skuplja za 2 motora, 2 esc-a malo jače servače....

LP,

Zoran


e sad.. su 37 je super model.. jedino.. kaj bi trebalo uzeti baš one little screamers motore.. a ne ove koje svi trošimo ...  jer ako staviš dva velika motora.. morat ćeš gurat duple baterije za CG i ampere.. a onda model postaje pretežak za sami depron.. pa se kod svakog slijetanja lomi.. opet kako ga kreneš pojačavat što balzom što staklom.. postaje sve teži i teži.. pa ga je teško spustiti da potraje.. al inače je jedan od najboljih depronskih modela.