Skip to main content

Topic: Sablje 500-550 molba (Read 3892 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sablje 500-550 molba

Ako neko slucajno ima neku skrsenu u zamjenu za pivicu,kolu zero ili nekaj slicnoga. Treba mi da si napravim zidni nosac za heli, ili pricekat dok svog ne spizdim :-D

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #1
e, imas ljep helic  ;) mi smo ti to radili sa dugim sarafima zatiplanim u zid... nego jel se vozis kaj?

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #2
He,he...vozim, vozim..ovaj tjedan malo stao, sljakam duze pa ne stignem, ali sve u svemu prezadovoljan sa pilom :-D..vidio kod Mrleta kak vise, a ovo sa sabljom naletio negdje na net pa mi se cinilo zgodno.
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #3
Mirac imam ti ja 620 ak ti to nije preveliko. Mavrikkice
MAK Zapad


Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #5
Jedna napukla na sredini (ali se još drži skupa, ak se ne zagledaš ni ne vidi se da je oštećena) a druga k'o nova :)
MAK Zapad

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #6
daj ak nije tajna reci kak si to mislil napravit.... mislim iskoristit sablje da ga okačiš na zid...

Re: Sablje 500-550 molba

Reply #7
Mrak robi, pisi prodano za ovu sjebanu jer bu tak i tak prevelika :-D

Kaj bi bila tajna..sablja se fino probusi i utipla u zid malo pod koso u odnosu na zid, tak da ga okacis na donji dio skija..trazim sablju zato kaj bu stajao u dnevnom boravku :-D..u principu isto kao kod vas...ak nadjem fotku posaljem da vidi..forica izgleda.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #8
Dam ti obadvije kaj bum z njima, samo nema ti smisla rezat jer kad ju prerežeš ne izgleda baš lijepo (vidi se spužva i ta sranja :) )
MAK Zapad

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #9
dobra ideja.... iako dabogda bio više u zraku, a manje na zidu.... he belongs to air!!!! he he... ;D

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #10
Dam ti obadvije kaj bum z njima, samo nema ti smisla rezat jer kad ju prerežeš ne izgleda baš lijepo (vidi se spužva i ta sranja :) )

Ma jednu si ostavis za uspomenu...ne brini sve bu se to fino maskiralo, Ivan jedva ceka :-D..i taj dio bu isao do ruba zida.

Evo fotka u prilogu kak to otprilike izgleda.

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Sablje 500-550 molba

Reply #11
U ponedjeljak ostavim na štengama pa vozi :)
MAK Zapad