Skip to main content

Topic: 80% Foruma samo bulji (Read 8950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #1
80% Foruma samo bulji



Što kazete na to da se ljudi slabo ukljucuju u rasprave?

Od tih cca 80% mutavaca siguran sam da ima barem 20% onih koji nešto znaju i mogu spasit situaciju, novce, posa, ženu...  8)

Cutati je ZLATO
 a govorit SREBRO.

Ima Vas toliko Mudrih,sasvim dovoljno da su Stranice i bez onih 80% pune i prepune.

TI SI STIPE JEDAN OD MNOGIH koji se sjetio pokrenuti ovo pitanje.
Pozz, Iv


Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #3
a sad kako kome... 100 ljudi 100 ćudi, al ipak gledajuć inozemne forume.. aktivnosti su vrlo jake i mnogo se korisnih informacija da izvući i iz onih manje vrijednih i više vrijednih komentara... pozdravljam svačiju inicijativu.

Stipe moj,
aktivno se bavim Modelarstvom punih 58 godina,
sto moze ovdje nekome pomoci pored mladih i pametnijih punih znanja,
pored takvih ovakav kao ja moze samo biti predmet podozrenja da ne kazem ismijavanja,

Ja sam samo jednom u zivotu kupio komplet Modela i sastavio ga, BIG-LIFT i nikada vise,
sve vlastite konstrukcije i vlastitim Rukama uradjeno, bez i komadica Styropora, Elapora ili slicnih Materijala,
tko ovdje uopste samostalno gradi Modele i da zna kako uopste Model leti,
izuzimam par njih.
Aerodinamika malih brzina je nepoznat pojam a tek Modelarski Profili, tko jos to treba,

prije par dana sam zatrazio tko mi moze pomoci doci do Aeroprofila Sigurd Isacson, nitko,
slijedeci dan sam ih dobio iz Srbijanskog Modelarskog Foruma,

Zao mi je sto moram ali moram reci,
kvalitet ovoga Foruma je veoma nizak,sto se tice strucnih rasprava,
kod drugih je bolje, pa idem tamo gdje je bolje.

Pozz. Iv

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #4
A kak mogu djeliti savjete ako sam novi u rc-u i nemam iskustva. Bolje da ne pišem, nego da napišem, pa da me ljudi odmah na galge razapnu, jer sam nekaj krivo napisal.

LP,
Zoran

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #5
Dragi Stipe,

da i ja nešto kažem. Osobno bi volio da mogu pridonijeti raspravama i pomagati kolegama. Ali kako ja totalna njubara mogu ikoga išta savjetovati? Kad početnik kao ja ( sa iskustvom ne 0 nego -100) nemam apsolutno pojma o ničemu pa čak i sami nazivi i termini su mi strani ( što je opet iskusnjarama smiješno). Kada mi njubare postavimo neko "kretensko" pitanje dobijemo ili odgovor da potražimo na forumu odgovor, jer već se pisalo o tome ili ako imamo sreće netko stavi link na temu. Nakon 2 ili 3 takva slučaja više se ni ne usudimo išta pitati, ako imamo sreće, nađemo da nekoga na forumu poznajemo pa nam on pojasni stvari.

Problem je u svima nama, iskusnjare neshvačaju koliko je naše neznanje a mi nemamo volje danima, tjednima tražiti po internetu odgovore već bi odma pravili "rakete" i šta ja znam.

Eto, da se malo uključim u dijalog!

AJMO NAŠI!!! HRVATSKA!1

P.S. Još uvijek sanjam da igram wow iako ga neigram 3 godine! :P
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #6
I još jedna stvar, ne znam kak ostali Flyfreakovci gledaju na izraz mutavac, ali kod nas je to kletva .... Nisam znal da se vrijeđanje tolerira na ovom forumu....


Re: 80% Foruma samo bulji

Reply #8
Blago nama mutavima dok ima pametnih da pisu ;)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
“Size matters not, ... Look at me. Judge me by size, do you?”

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #9
 ???.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #10
a sad kako kome... 100 ljudi 100 ćudi, al ipak gledajuć inozemne forume.. aktivnosti su vrlo jake i mnogo se korisnih informacija da izvući i iz onih manje vrijednih i više vrijednih komentara... pozdravljam svačiju inicijativu.

Stipe moj,
aktivno se bavim Modelarstvom punih 58 godina,
sto moze ovdje nekome pomoci pored mladih i pametnijih punih znanja,
pored takvih ovakav kao ja moze samo biti predmet podozrenja da ne kazem ismijavanja,

Ja sam samo jednom u zivotu kupio komplet Modela i sastavio ga, BIG-LIFT i nikada vise,
sve vlastite konstrukcije i vlastitim Rukama uradjeno, bez i komadica Styropora, Elapora ili slicnih Materijala,
tko ovdje uopste samostalno gradi Modele i da zna kako uopste Model leti,
izuzimam par njih.
Aerodinamika malih brzina je nepoznat pojam a tek Modelarski Profili, tko jos to treba,

prije par dana sam zatrazio tko mi moze pomoci doci do Aeroprofila Sigurd Isacson, nitko,
slijedeci dan sam ih dobio iz Srbijanskog Modelarskog Foruma,

Zao mi je sto moram ali moram reci,
kvalitet ovoga Foruma je veoma nizak,sto se tice strucnih rasprava,
kod drugih je bolje, pa idem tamo gdje je bolje.

Pozz. Iv

slažem se s tobom Iv ja da sam na tvom mjestu ja bi išao dalje  i ostao tamo..
to je tvoje pravo pa čak i obaveza, ovo nije na tvom nivou nikako

lp.. :D

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #11
E Stipe, Stipe. >:(
Prije nego 80% članova ovog foruma onako lakonski prozoveš  "buljavim mutavcima" bilo bi dobro da svladaš neke osnove modelarstva, tipa kako se postavlja jedan obični trokutić na komandnu površinu. Većina ovdje se trudi, radi u okviru svojih mogućnosti, kako vremenskih, financijskih, organizacijskih, što god. Vremena su takva kakva jesu a mogla bi nažalost biti i gora. Istina je da je starijim članovima teško odgovarati na uvijek ista ili slična pitanja ovdje na forumu, a kod početnika su uvijek takva. No, s druge strane nekim početnicima je i teško samima malo prosrfati, upotrijebiti postojeću tražilicu, malo se oznojiti, nego traže brza i konkretna rješenja i to odmah. A kada ih i dobiju nerijetko opet idu po svome što ih odvede do lošijeg rezultata, al opet iskustvenog. Ne prima se. Tako da nekad i to umora.
Stara poslovica kaže da je bolje šutjeti ako se nema što pametno za reći. Ovo bi dobro i tebe sada išlo. 80% je vrlo velika statistička brojka, a to ljudi nisu. U najmanju ruku si im dužan ispriku. To koliko ko kome pomaže i na koje sve načine ni sam ne možeš znati niti o tome donositi neki paušalan sud. Što si mislio i kako si mislio sada je manje važno jer si rekao što si rekao. I to nije stvar samo "drukčiji smo" nego nešto spada i pod osnovni kućni odgoj i odgovornost napisanoga ili rečenoga u javnome prostoru, a to ovaj forum jest.
Lako nama Stipe za primjedbe kao što su tvoje. Mene više veseli kada vidim ovakve pothvate koji se zabilježe i van naših granica, a oni su plod i rada kroz ovaj forum. ;)
 http://www.gaui.com.tw/html/news_detail.asp?sn=240
lp
Toni    

 

80% Foruma samo bulji

Reply #12
a mozda se ljudima neda pisati jer im nije zanimljivo dovoljno da se ukljuce pa samo citaju...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #13
tema totalno u krivom smjeru ide.. da vratim.
mutavac nije temeljeno na rijeci uvrede vec suprotno. zelim potaknit one ljude koji nemaju volje ni zivaca za pocetnike a i one naprednije stvari. dragi moji evo i ovom temom sam sam iz vas izvukao da se primite tastature, pa i neka se pobija moja materija, bitno mi je da se pise i neka se pise. ima previse tu tema na koji ljudi cekaju odgovor a nemaju mogucnosti ili znanja da se drugdje snadju. pozdravljam sve vase komentare i samo pisite.. voli vas vas Stipe.. :-*