Skip to main content

Topic: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš" (Read 5485 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Dana 22.09.2012 na aerodromu Zvekovac u Vrbovečkoj Dubravi održava se prvi Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš" povodom obilježavanja nesretne pogibije pilota Aerokluba Vrbovečka Dubrava. Od strane Aerokluba Vrbovečka Dubrava pozvani su svi modelari dobre volje i slobodnog vremena da svojom nazočnošću uljepšaju manifestaciju!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #1
 Dolazim

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #2
može malo detalja.....


kakv aeromiting ? modeli ili malo veći vijuni ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #3
Riječ je o sportskom aerodromu cca 800m u Zvekovcu možete vidjeti detalje sa modelarskog aeromitinga koji se održao 02.09.2012. Biti će takmičenje velikih sportskih zrakoplova u preciznom sljetanju i u pauzama nastupanje avomodelara i nakon takmičenja do večernjih sati po želji!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #4
http://www.flyfreak.net/dogadanja-i-okupljanja/modelarski-miting-02-09-2012-'rcmk-martinska-krila'/
ovdje su svi detalji kako do tamo i slike od nedavng mitinga  :)

bit ce besplatna klopa za sve modelare koji ce letjet :D  program preciznog slijetanja pocinje u 10 sati i to ce otprilike trjat do 12-13 H, nakon toga ce modelari dobit vremana da lete i ona opet ultralake letjelice nastupaju dok se nama pune baterije :D

ko god moze neka dode neka oda pocast poginulim pilotima, hvala  :)
lp Nikola

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #5
malo sam znatiželjan , kad se ta nesreća dogodila i sa kojim avionom ?
 
ko leti visoko , nisko padne


Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #7
nitko nista ne updeita dakle odrzava li se taj miting?

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #8
u guzvi smo hehe
naravno da se odrzava  :) :) :) :) :)

ko sve planira doc? da otprilike znamo koliko nas je :D
lp Nikola

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #9
ja dolazim :)

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #10
slike koje sam uspio slikat do 1 popodne, onda sam nazalost morao ic :(
lp Nikola

Odg: Memorijalni Aeromiting "Marijan Lovrić - Vladimir Bodiš"

Reply #11
..
lp Nikola