Skip to main content

Topic: samogradnja (Read 6073 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

samogradnja

eto par slikica od novih uradaka... koristio sam vrijeme od 22h do 2Am. najljepse vrijeme na moru ( za izradu modela ). mali spava , zena spava... uglavnom sad su na redu probe. mali plavi nije imao teziste na mjestu pa je dobio malo nosa. naime internet i telka krepali na moru pa nista od inih programa sa neta za ispomoc. mali plavi dobiti ce ime shark, vjerojatno i bijele zube cim se pokaze kao leteci model. zadnjeg sam ga napravio i ima najlaksu konstrukciju ( mislim da cu sljedece elektromodele raditi na taj nacin ).
... eto toliko da se pohvalim. vidjeti cemo kako lete ali mislim da izgledaju ok.

Odg: samogradnja

Reply #1
Svaka cast na volji i trudu.

Danas, u vrijeme jeftinih kineskih modela, malo tko bi nasao vremena i volje za tako nesto.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: samogradnja

Reply #2
... ma nema veceg gusta kad ti padne nekaj kaj si sam radio.... jos malo poskocis po tome, zalijes pivom i gradis novi.
zato i jesam celav u 30tima...

gusti su gusti


Odg: samogradnja

Reply #4
... danas sam radio prve probe tu u zapresicu. nazalost vjetar se digao tako da nisam sve postelao. morao sam spustiti na oba leteca krila motore u sam centar jerbo je motor jako gurao nos dolje... ocekivao sam to,,, moram jos par proba napraviti da se isplati sve vuc do radione. kod mene ti to sve ide navan sporo. dosta radim na samim modelima a malo letim.vise vremena imam navecer malo poljepiti koji komadic nego po danu letjeti. Ali da se razumijemo, ne cuvam modele koji ne lete. prvenstveno je funkcija u pitanju... tako da prije ili kasnije.  al ipak nam treba malo veca livada, ono ljubicasto letalo ima 300w motor sa kvom 2700.
motor je bio malo izvan centra ( cca 2cm ) pa sam krilo stalno morao dizati... naravno onda se uplete i vjetar i evo ti znoja. 

uglavnom jos treba dostelati ... pratim ja zbivanja, bez obzira sto me nema bas nesto.

javim se ...

Odg: samogradnja

Reply #5
mali plavi dosao u letecu formu.moram mu nesto bijelo doljepiti jer se pretvori u plavu fleku u zraku... morao sam spustiti motor u centar krila i dodati deprona malo . trebao bih se naci na livadi da snimim let ...
ljubicasto krilo je prezivjelo prvu probu, s tim da mi je puko servo pri slijetanju. ima tih servaca koji su elesticniji, nikako da zapamtim koji su to. krilo lijepo izgleda u zraku ali treba jos postelati.
moram priznati da mi se jako svidjaju modeli od balse jer ipak podnose puno vise pocetnicke greskice. depronac ako nije odmah poselan kak treba i zavrsi na nosu imas kaj popravljat... balsa sve trpi. do neke brzine neravno...

saljem filmice cim snimim, ili me mozda marijo usnimi ako uspijem prije snjega izaci na livadu.

Odg: samogradnja

Reply #6
dojdi ......

baš danas smo pred kišu snimali

budem digao link kasnije
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: samogradnja

Reply #8
jubito dođe do 99 % i stane (kod uploada...) fakat mi nije jasno a imam 50 filmova vec dignuto gore...

:(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: samogradnja

Reply #9
Antal krstio svoj model.....
skoro su stradali auti   he he he he

YouTube - Broadcast Yourself.










Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: samogradnja

Reply #10
jeste  sigurni  da  e  s modelom  sve uredu
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: samogradnja

Reply #11
jeste  sigurni  da  e  s modelom  sve uredu

ni približno nije u redu.... pogootvo nakon što je zabijen u dalekovod....

to se ne vidi na snimci jer sam taman  2 sekunde prije ugasio aparat...

znači propela je pohoblala dalekovod... i time se antal pridrušio ekipi koja može pogotiti žicu na dalekovodu modeleom


prije toga je imao slab odziv na lijevo.... desno je išao ali lijevo jedvvvvaaa.... to se vidi kod poljetenja
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe