Skip to main content

Topic: Traže se podaci (Read 4779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Traže se podaci

Ako netko ima kompletne podatke za ovaj ivanov RTF aviončić molim da ih stavi tu zbog več navedenog u rubrici -početnici..hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Traže se podaci

Reply #1
nista lakse nego naci za Cessnu podatke,
ali za sta ???
avion ili model
modela ima veoma mnogo raznih proizvodjaca i ako ne znas ciji je,Graupner,Hegi,ili bog zna ciji tesko ces naci sto zelis

Odg: Traže se podaci

Reply #2
Znam Ivane , ali sam mislio na to dali je nekom  kad pogleda sliku poznato čiji je to proizvod???
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Traže se podaci

Reply #3
skoro nemoguce,ima toliko mnogo sitnih proizvodjaca,
Cessna i Piper su dva najpopularnija aviona koji se grade kao modeli,
jedna ili vise slika iz blizine bi vjerovatno pomogle kao i osnovni podatci,raspon,duljina trupa i material iz koga je napravljen,

Privatno,poznas li Viktora Kupljenika-padobranac, Ivu Cavara-upravnik pilotske skole inace stalni ucesnik relija,Dragana Cabrica-pilot helikoptera,ne modela,kao modelar Gumenjak.

Odg: Traže se podaci

Reply #4
Kako nebi znao Viktora . uostalom on ti je dosta bio u kontaktu sa mojim starim Slavkom Podunajec inače nastavnika  padobranstva sa osam svjetskih rekorda negdje tamo šesdesetih godina.a za ovu navedenu gospodu sam dosta toga čuo a moža smo se negdje i sreli al se nismo osobno upoznali...Jako je puno ljudi iz zrakoplovstva na širem području koji se znamo ili znamo jedni za druge ..i nevjerovatne su emocije kad se negdje slučajno sretnemo poslije dugo godina.. a koliko znam Viktor je negdje u sloveniji i bilo bi dobro kad bi ta dva legendarna zrakoplovca opet nekako povezali...ako ti je poznato gdje je javi... hvala
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Traže se podaci

Reply #5
To vam proizvodi skyartec

Odg: Traže se podaci

Reply #6
HVALA, potraga se obustavlja pronađen na stranici      Idealo.CO. UK          reely cessna 182 ep rtf             cijena73 funte-previše za tako nešto...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar



Odg: Traže se podaci

Reply #9
Ajde riješi te čovika njegove muke i kupite njegov model  :P :P
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Traže se podaci

Reply #10
 ;D