Skip to main content

Topic: Modelarski sajam? (Read 14556 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski sajam?

Reply #30
Ja se nasao slucajno tamo (F5J-N tekma se odrzavala naime na istom mjestu http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=1949&posts=11&mid=20393#M20393 ) ali nisam nesto previse razgledavao posto nisam bio potencijalan kupac i mogu reci tek da sam vidio nekih 8-9 izlagaca koji su nudili raznoraznu kramu od novih mini kitova modela do skrsenih ostataka modela  ::) .
Za moje pojmove skromna i sramezljiva ponuda ali ipak se i na nasim prostorima nesto desavalo i mozda s vremenom preraste u nesto konkretnije tako da organizatoru sve pohvale na ideji i provedenoj realizaciji! Jos jednom  BRAVO  ;)
Da napomenem bilo je tu i letenja u pauzi natjecanja pa smo tako u zraku mogli vidjeti "amatere i profice" sa helicima, pokoji avion i naravno nezaobilazni Zagici  :) a pobrinuli su se i da posjetitelji ne ostanu gladni i zedni pa se tako nudila pijaca i jedaca.
Za kraj jos nesto, posto sam sada bio prvi put na letjelistu u Busevcu odusevila me kao cjelina tj. pokosena modelarska pista sa natkrivenom terasom, kontejnerima i kompletnom infrastrukturom sto nas vecina u HR moze samo sanjati  8)