Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342994 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2535
Novi mini x8 poletio.
Na 16000mah 4s batku pri vjetru od 28km/h u punom otklonu palice naprijed (brzina cca20m/s) letio 20min do prvoga alarma 3.5v po ćeliji.

Odg: SD team testiranja

Reply #2536
Nakon leta u batku sam napunio 15600mah.
Još par slika gradnje...

Odg: SD team testiranja

Reply #2537
Jesi se zeznija za ovo sa prvim alarmom na 3.5V ? Uvik sam u dilem na koliko namjestit napone alarma....
X8 je famozan, ove ploče ti nisu od karbona?

Odg: SD team testiranja

Reply #2538

Odličan stroj! Ja bi mu jedino malo ove AL ruke modificirao. Ako se to može nazvati modifikacijom. Trokutaste rupe bi međusobno pomaknuo tako da vrh trokuta dođe na vrh, odnosno da se sve rešetke spajaju u jednoj točki. Mislim da će slika s malim crvenim kružićima i strelicama pojasniti. A tu je i primjer mosta Slavonski Šamac- Šamac (nekad bosanski).
Tako će se dobiti čvršća i kruća ruka. A ako je i ova dovoljno čvrsta ova modificirana će se moći još malo "oglodati".


Odg: SD team testiranja

Reply #2539
Mibo ja uvijek letim na alarm 3.5v po čeliji jer je kod lipo batki dozvoljeno ići čak do 3.3v.
Po mome iskustvu slobodno peglaj na 3.5v po čeliji.
Ploče su od laminata g11 crne boje debljine 1.5mm.....malo je čvršći nego zeleni g11 i po meni puno bolji nego karbon.


TomislavSB odlično zapažaš..... imao sam je več takve ruke ali sam kod testiranja utvrdio da je na ovaj način ta ista ruka malo fleksibilnija pa proguta malo vibri od motora i propova a dovoljno čvrsta...

Odg: SD team testiranja

Reply #2540
Di nabavljaš g11 crni ?

Odg: SD team testiranja

Reply #2541
ebay...

Odg: SD team testiranja

Reply #2542
Ček jel ovo staklolit? Daj nabaci koji link.

Odg: SD team testiranja

Reply #2543
gfk platte..... link čekam od prijatelja jer mi je to on nabavio pa ga stavim....

 

Odg: SD team testiranja

Reply #2544
kolega vrhunski izgleda
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: SD team testiranja

Reply #2545
Mario jel to nova stanica uletila? ;D Ja jos nisam uzeo. Cekam neka Bozicna snizenja..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: SD team testiranja

Reply #2546
To je Dujina stanica...ja je kupujem kada mi crknu ovih 6 komada 9xr koje imam..... ;D inače stanica je super.....
I mi smo zadovoljni Igore, pogotovo kako leti.....imamo još manjih kozmetičkih zahvata(eloksaža) na nogama ali u principu to je to....
Sada se trenutačno proučava postupak eloksaže... ;D nabavljam kemiju i pravim kade.....



Odg: SD team testiranja

Reply #2547
ajd bas super pa ces i mene obojati  :D :D :D :D
svaka čast :)


Odg: SD team testiranja

Reply #2549
FPV pripreme za mini Talona.