Skip to main content

Topic: Pomoć nitro Traxxas 2,5 (Read 3499 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć nitro Traxxas 2,5

Pozdrav svima,


ako je moguće da mi netko pomogne oko Traxxas nitra sa motorom 2.5. Nikako da ga upalim, odnosno jakooo teško pali... probao sve živo, HSN, LSN, drugo gorivo, sviječica...a ako se desi da slučajno upali onda ide ko lud...bez problema....ne vidim razloga da ide tako dobro a da je možda motor pri kraju...ili ?
Imali li tko iskustava većeg bio bih mu zahvalan.
zahvalan unaprijed

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #1
ma mora palit i sve... probaj ga poštelat, ako neznaš nazovi VIKTOR motorsport i objasnit će ti sve

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #2
hm...možda glupo pitanje ali kad se poštelava...na tvorničke postavke fergazer...kaže tamo HSN na 4, a LSN na 1.75 do 2 kruga.
Gledam sad na videu neki lik okreće vijak za 180 stupnjeva i broji jedan krug...zar nije jedan krug 360 stupnjeva ?

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #3
jel imaš set za paljenje?

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #4
...imam onaj EZ Starter...vrti ko lud...dobar je...

Eh....konačno sam ga upalio.....zrak mi je vukao kod auspuha na onoj gumi...zato su bili i mjehurići u crijevu prema fergazeru.....ide ko blesav...čupa.....samo mi se čini da teško pali kad je motor zagrijan....hm...kompresija...hm...možda....
ima li ko iskustva s time ?

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #5
kako staviti slike ovdje..?

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #6
predihtaj to ponovo sve i da vidiš, slike ti idu dole gdje piše privitci na to klikni

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #7
...imam onaj EZ Starter...vrti ko lud...dobar je...

Eh....konačno sam ga upalio.....zrak mi je vukao kod auspuha na onoj gumi...zato su bili i mjehurići u crijevu prema fergazeru.....ide ko blesav...čupa.....samo mi se čini da teško pali kad je motor zagrijan....hm...kompresija...hm...možda....
ima li ko iskustva s time ?


Da je losa kompresija, onda bi losije palio hladan!

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #8
nebi vjerovao koliko ti utječe vlaga u zraku za paljenje, tako da uvijek moraš imat šerafciger

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #9
evo nekoliko slika...
-šarafciger imam stalno ;) , i nije bilo vlažno vrijeme...no....budem isprobao malo duže vožnje pa onda vidjet jeli kompresija ok ili ne, jer kažu da je kompresija dobra kad je hladan..iz razloga jer je metal stisnuti jedan uz drugi..tj..klip i cilindar, a kad se zagrije metal se širi i ako onda ima "lufta" motor se čak i ugasi ili teško pali. To moram još ispitati kod duže vožnje.

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #10
Metal se siri kada je topli i onda ima manje lufta!

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #11
uh..onda mogu odahnuti znači....jer sam pisao ono što sam gledao i čuo na netu...

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #12
pa to je nov auto, dok ti njega skužiš....

Odg: Pomoć nitro Traxxas 2,5

Reply #13
možda ga nije ni probao upalit! hehehe
samo predpostavio moguće kvarove!
meni došao sa krajnjeg juga iz mokošica, u međimurje!!
nema šanse bez štelanja upalit.
možeš se postavit na trepavice al bez šarafanja ništa..