Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209914 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1005
bolesno ??? oni uloženo vrate sa par snimanja, mogu si mislit kad snimaju tak neke velike filmove koje su to cifre. a i nase firme da idu uzimat odmah iz vana, a da nisu provjerili dali ima netko na našem tržištu.. :( ipak ja ostajem na snimuckanju oko kuće  :D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1006
pero snimka je brutalna!


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1008
moze ;)


 

Re: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1010
Bacanje frizbija kod zute ekipe ;)

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1013
Nedostaju mi godine iz mladosti kada sam često u Maksimiru trenirao orjentaciono trčanje. To su bili najljepši trenuci. A i spomenici su nastali kasnije. Prvi put ih vidim da su postavljeni. Snimaj i dalje u tom prostoru. Predivan je.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1015
to se traži. genijalnoje ovo :) jazo a ti si sada njegov galsogovnik na ff  :D :D ;D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1016
A šta češ netko mora da stavlja video uradtke.
Ja sam previše ljen i neda mise previše okolo letiti a Tom jedva čeka, tako da super.
On snima ja stavljam video :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1017
zakaj on vise nije na forumu? vidim da mu ispod nicka pise guest?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1018
cuo sam da su ga davili previše preko PMa i onda se još i ljutili kada im nije odmah odgovorio. pozivali na red...čak se neki i prijetili!
pa mu je pukao film i obrisao se.
ne dobiva pare za to i najmanje mu treba da se još i živcira,

ovako samo letucka i snima, pa koga zanima, će pogledat filmić, koga ne zanima neće, svi sretni. :)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1019
Tu ga razumijem, i meni je bilo tak na jednom forumu, pa cak i pozivi u pola 3 ujutro jer je majstor vidio da sam ulogiran na forum (osto laptop upaljen)