Skip to main content

Topic: FrSky Taranis (Read 137242 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FrSky Taranis

Reply #46
hm! tu trenutno nije dostupna. Pricekat cu jos malo, kazu da ce je dobit za mjesec dana.



Odg: FrSky Taranis

Reply #49
oko 30 funti cca

Ma Richard je jedan od skupljih.. al štaš... :)
Mislim da je kod Talijana najbolje kupit, al planu odmah

Odg: FrSky Taranis

Reply #50
Di kod talijana
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: FrSky Taranis

Reply #52
Tu sam i ja piknul...

Odg: FrSky Taranis

Reply #53
cijena mi je ok, 230 eura za taranis+, alu kutiju i prijemnik.  :)    Tnx!


Odg: FrSky Taranis

Reply #55
koje recivere jos koristite uz stanicu osim ovog x8r


koji je ok a da kosta manje od 26.50 eura
treba mi par komada za dr modele za avion i helikoptere

Odg: FrSky Taranis

Reply #56
ja sam ga dobio uz stanicu  :)

Odg: FrSky Taranis

Reply #57
Ne smiješ čitati prije nego li svoj Taranis ocjeniš da nebi reko' da si pod utjecajem Saleta. :D
Pravi modelar postaješ onda kada ukupna satnica tvojih modela pređe broj postova na Friku.. :D 
BTW ne razmišljam o kupnji Taranisa, naljutio me FrSky što je DHT-U prebacio u 'Discontinued', a taman mi se učinio najboljim proizvodom za podizanje brendiranih na 2,4 i sada će mi jedan faliti 3,14 im *******
Damir

I dalje se prodaje! Nova posiljka je dosla na HK!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17205__FrSky_DHT_8ch_DIY_Telemetry_Compatible_Transmitter_Module.html

Odg: FrSky Taranis

Reply #58
I dalje se prodaje! Nova posiljka je dosla na HK!
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17205__FrSky_DHT_8ch_DIY_Telemetry_Compatible_Transmitter_Module.html
Nažalost DHT i DHT-U nisu isti proizvod !

Uz DHT mora se uzeti display FLD-02, ali ni tada nemaju sve funkcionalnosti kao DHT-U.

DHT-U je all-in-one modul koji ima mogućnost zapisa logova leta na SD-karticu, opciju bindanja bez resetiranja, punu podršku za stare verzije  prijemnika i još neke detalje koje DHT nema. To je najbolji proizvod koji je FrSky ikada napravio i prije pola godine su ga diskontinuirali. Pisao sam im mail, kao i mnogi frikovi, ali ogovora nema, nismo im interesantni.
Problem koji FrSky ima je diskontinuirani razvoj, sa jedne strane vrlo brz, a sa druge nemogućnost za uppgrade kako bi se postigla kompatibilnost starijih i novijih proizvoda. To se stručno kaže 'očuvanje investicije'.

Damir