Skip to main content

Topic: RC stranice za automodelarstvo (Read 7767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC stranice za automodelarstvo

Reply #15
Lokacija i slika:
Google Maps -> RC offroad track Velika Gorica
[attachimg=1]

NAPOMENE:
Staza se nalazi u sklopu ograđenog dijela Stadiona u Velikoj Gorici (nije moguć pristup bez ključa).
Zemljana podloga sa dosta prašine i nešto kamenja, tj. low grip podloga.
Zbog zemljane podloge potrebno je cca 3 sunčana dana da se staza osuši nakon kiše.

Stazom se koristi RC klub v-maX, tj. njegovi članovi. Staza se večinom koristi u subotu/nedjelju.
Moguće je koristiti stazu i ne-članovima ali uz prethodni dogovor sa nekim od članova v-maXa.

Ako ima zainteresiranih postajte u nastavku za neki dogovor za sastanak u subotu/nedjelju.

Odg: RC stranice za automodelarstvo

Reply #16
Ja bih rado to barem pogledao, haha, pitanje je da li moj autic to moze savladati, ali neki vikend iza Uskrsa.

Odg: RC stranice za automodelarstvo

Reply #17
Ja bih rado to barem pogledao, haha, pitanje je da li moj autic to moze savladati, ali neki vikend iza Uskrsa.

Svaki offroad model može svladati stazu (relativno ravna i bez velikih skokova) jedino je upitno u kakvom će poslje biti stanju zbog prašine i kamenčića.
12.04.2015 (Nedjelja) se na RC stazi u Velikoj Gorici održava prvenstvo Hrvatske u klasi 1:8 offroad pa ako možeš dođi da vidiš utrku (vožnja moguća samo za HAMS registrirane vozače).

Odg: RC stranice za automodelarstvo

Reply #18
Hvala na info, bit ce zanimljivo to vidjeti. Nisam zainteresiran za sluzbene utrke (barem ne sada), ionako imam 1:10 autic. No, dodatno pitanje je, da li postoje gdje jos kakve obavjesti glede te nedjelje (npr, u koliko sati i slicno) da bas ne moram svako podpitanje pisati ovdje?
Anyway, hvala na odgovoru!