Skip to main content

Topic: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a (Read 5215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Rano ujutro u 04:00 po našem vremenu (dana 9.9.2015): Rush to buy, 9th Banggood anniversary sale (8% off for all): https://www.banggood.com/?p=EH10221611330201505Q

Ne samo što su svi proizvodi jeftiniji 8% (već su sad neki jeftiniji), nego ima i dosta nagradnih igara. A ne znam, vrijedi pokušati (recimo, DJI phantom sa kamerom samo $9.90 dolara). Pa tko klikne u pravom trenutku...

Sretno!

EDIT: Nagradna igra traje cijeli dan, u tri etape od po 8 sati. Svejedno, tko prvi...

LP,
milan
---

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #1
Uh sto se tice ove nagradne igre na BG ja mogu reci da sam prosao ODLICNO. 8) cca 300$ sam uhvatio 8)


Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #2
Uh sto se tice ove nagradne igre na BG ja mogu reci da sam prosao ODLICNO. 8) cca 300$ sam uhvatio 8)

Daj napiši koju riječ više,, si ubo nešto jeftino ili kupio gomilu stvari pa dobio dobar popust.
Ja sam nažalost morao rano na posao tako da nisam bio u prilici da vidim šta se događa,,, iako nisam neki ljubitelj Dji-a onaj fantać za cenera me zaista mamio  ;D

 

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #3
Nagradnjača je očito neka zavjera sa predznakom "Poljska". :D
Konkurirao sa za 2 stvari (DJI Phantoma 3 i onaj drugi quad) i uvijek me na klik tražio da ispunim adresu za isporuku iako je ona uredno ispunjena...i prije početka nagradne igre za svaki slučaj provjerio jeli radi sve ok kupovinom neke sitnice. ::)
Obavezno nakon toga (isteka timera) cijeli site je bio nedostupan 20-ak minuta, a nakon dostupnosti idućih 20-ak se nisam mogao uopće logirati.
 

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #4

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #5
Ja sam se uspio logirat u 4h ujutro... a poslje nisam mogao napravit logout :-\

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #6
Pa ja sam isto bio logiran, ali kada sam kliknuo "Rush to buy" tražio me da updateam odredišnu adresu što nema nikakve logike jer sam već i prije kod njih kupovao i taj dan da provjerim jeli sve štima.
Kod klika na update adrese sve je postalo nedostupno kako sam opisao.
Pravila nagradnjače ne spominju uopće takav scenarij razvoja događanja. ::)


Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #7
I meni se to desavalo da rush to buy nije radio, samo cesce mi je proradio nego ne. Tamo oko 14h pa do 19h nisam mogao nista kupiti, server je bio u banani.

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #8
Taj problem s adresom nisam imo.

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #9
Meni je proradio svaki put koliko sam primjetio.
Ssamo svaki put prije isteka timera server je radio ok, ali onda nakon klika traži update odredišne adrese i sve se događa kako sam opisao.
Ajde da imam neku lošu vezu moga bih u nju sumnjati, ali ovako što ja znam. Nemam sreće valjda. :'( :D
U svakom slučaju drago mi je da si nešto ušićario. :)

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #10
Bila je to dobra SRECA  ;) Net ti je Uhhhh. Ja sam daleko 10/05

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #11
Evo da se i ja pohvalim što sam dobio kao nagradu - osim živčanog sloma, jer nisam znao kako se igra. Zoran je za razliku od mene pametno igrao; pokušao par puta i onda otišao spavati. Tek negdje popodne je zagušenje prometa prema kini popustilo i onda je bilo lakše biti 'brži na kliku'. Osim toga, taj njihov forum, onako ljut - rekao sam im sve negativno, upravo onako kako sam se osjećao. Valjda im se to nije svidjelo, pa su me otpilili.

No ipak sam uspuo dobiti dršku:
http://www.banggood.com/BlitzWolf-Extendable-Wired-Selfie-Stick-Monopod-For-iPhone-6-Samsung-Galaxy-Smartphone-p-993479.html?p=EH10221611330201505Q
(ok, nije potpuno besplatno, ali za 173 cijene)

No, ovo su mi kasnije javili da će mi kao nagradu refundirati sav novac:
http://www.banggood.com/GM320-Non-Contact-Laser-LCD-Display-Digital-IR-Infrared-Thermometer-Temperature-Meter-Gun-p-980717.html?p=EH10221611330201505Q

Naime, još u tijeku igre (a bio sam zaboravio da još traje), kupio sam takva 3 komada po nekih 5 dolara i sitno. Danas sam dobio poruku da i to malo što sam platio - bit će mi vraćeno. Divno. Jedan primjerak sam već obećao pokloniti prijatelju (onaj 'spotter' Zorislav, iz jednog mog videa), koji je puno toga učinio za mene - baz da je ikada išta tražio za uzvrat.

Samo da sam znao taktiku...

LP,
milan
---

P.S. Ajde kad se već reklamiram (nadam se da će mi biti oprošteno), evo mog novog videa oko one zelene plohe za rezanje. Bez pretjerivanja, vrijedi svake lipe uložene - stvarno je odlična kvaliteta (gotovo za nepovjerovati kad se radi o kinezima).

https://www.youtube.com/watch?v=vLxv2g_xRxc

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #12
Inaće, nabijem  (We)Bang(You)good na ***** :

-narucim  stvar sa CN skladišta - 25.VIII. stigne mi 01.IX (platio dodatnih 1.3 $ za brži shipping i tracking)
-narucim istu stvar sa EU skladišta (shvatim da mi hitno treba za poklon) 26. VIII i stigne mi jučer 11.IX (platio 3 $ više product i još dodatnih 0,7 za Royal Mail 3-7 day).

Znači iz Čajne 7 dana do Kroatije, iz EU 17 dana !

Bravo!  :'(

Damir

Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #13
Inaće, nabijem  (We)Bang(You)good na ***** :

-narucim  stvar sa CN skladišta - 25.VIII. stigne mi 01.IX (platio dodatnih 1.3 $ za brži shipping i tracking)
-narucim istu stvar sa EU skladišta (shvatim da mi hitno treba za poklon) 26. VIII i stigne mi jučer 11.IX (platio 3 $ više product i još dodatnih 0,7 za Royal Mail 3-7 day).

Znači iz Čajne 7 dana do Kroatije, iz EU 17 dana !

Bravo!  :'(

Damir

Damire, kod njih nema milosti, moraš im se javiti na e-mail i tražiti odgovor. cservice@banggood.com

Prije toga, ili ako ti ne odgovore u roku 24 sata, na njihovoj stranici (skroz desno gore, ispod help) imaš 'Live Chat', tu se obrati u bilo koje doba dana ili noći - itekako pomaže 'pogurati' rješenje problema. Upravo sam ih kontaktirao, ponovo poslao video sa objašnjenjem problema i ovečano mi je da će to riješiti.:

--------------------------------
"Please wait for a site operator to respond. You are now chatting with 'Amor'
Amor: Thank you for contacting Banggood customer service. How may I assist you today?
Milan: Hello
Amor: hi
Milan: Recently contacted cservice about defective item, and got answer that it will be solved soon, but since then... nothing
Amor: Would you please send a video or some pictures to show us the problem of the item ? Also send the shipping label to us via attachment? write the order number and problem in email. Then our salesman will check out the problem and give the reasonable solution to you. Our email address is: cservice@banggood.com.
Amor: I will call our sales to give you a best solution as soon as possible
Milan: https://www.youtube.com/watch?v=CP-H_AM-tXE
Milan: is it proper format of video?
Amor: ok
Amor: I have called our colleagues in 24 hours  reply you  as soon as possible,please pay attention to check E-mail.
Amor: please send email to us  firstly
Milan: Okay, thank you.
Milan: the same cservice?
Amor: zyou are welcome"
-----------------------------


Ovi sa Live Chat-a imaju izgleda 'viši prioritet' od onih sa cservice preko e-mail-a.


LP,
milan
---



Odg: Nagradna igra povodom 9. godišnjice Banggood-a

Reply #14
Jedino... napravio dvije greške - baš jučer obrisao video sa otpakiravanjem te pošiljke kako bi mogao prebaciti sve i svašta sa mobitela, a to pakovanje je odavno spaljeno, tako da im ne mogu poslati "label" kako su tražili.  E, sad...

LP,
milan
---