Skip to main content

Topic: Dubai World Drone Prix (Read 7576 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #15
vraga, put i smještaj za one koji prođu kvalifikacije je dzaba!
Sve sto treba je poslat ih na kvalifikacije (mislim da je zed spomenuo au ili de), cak i opremu vec imaju :)
Pa ne moze to bit toliko para...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #16
Neznam kak to ide i kak su se oni organizirali ... startnine u drugim kategorijama su 30-40 eura po osobi. Putni troškovi, smještaj, hrana, kolko dana, kolko ljudi!? :)
5 ljudi ... par dana u de i ode 2000€ :)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #17
Stvari su se malo promijenile...možda ne moramo ići nigdje kako bi se kvalificirali ;)


http://www.worlddroneprix.com/qualifier.php


Probat ćemo kroz sljedeći tjedan nešto izorganizirati, probati...ništa ne košta!
Iako nismo bili niti na jednoj utrci vani da se usporedimo sa drugima, jako bi voljeli otići na ovaj lijepi put :P

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #18
Dečki ako se bude skupljalo za ekipu ja ču prisnažiti sukladno mojim mogučnostima, samo recite kada i gdje treba uplatiti........


Dajte konkretno i mislim da tu još ima ljudi na forumu koji će se priključiti.....

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #19
Dečki ako se bude skupljalo za ekipu ja ču prisnažiti sukladno mojim mogučnostima, samo recite kada i gdje treba uplatiti........


Dajte konkretno i mislim da tu još ima ljudi na forumu koji će se priključiti.....


hvala svima koji podrzavaju na ovaj ili ovaj nacin, krasni ste!


kako sad stvari stoje samo trebamo sloziti dobar video :D

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #20
Wow, moram priznat da me ovo "izulo". Svaka im čast:

"We Want to make it a fair playing ground for everyone even if they are not financially capable or are unable because of visa restrictions"
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #21
Full se trude postati najbrutalnije mjesto na planeti....tako su "uzeli" i wingsuit natjecanja...ponudis ogromne, sulude nagrade i napravis dobru organizaciju i to je to - znaju oni sto rade (mlate pare) :D

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #22
Dečki ako se bude skupljalo za ekipu ja ču prisnažiti sukladno mojim mogučnostima, samo recite kada i gdje treba uplatiti........


Dajte konkretno i mislim da tu još ima ljudi na forumu koji će se priključiti.....


hvala svima koji podrzavaju na ovaj ili ovaj nacin, krasni ste!


kako sad stvari stoje samo trebamo sloziti dobar video :D


Dobar video nije jeftin ... idemo skupljat pare za produkciju i postprodukciju!!!  :D :D :D

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #23
Bubi sam ti zajebavaj! Htio sam te vodit u Dubai al sad cu razmislit :P :P :P

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #24
Ma lako za video, mislim da se treba ulozit novce i napraviti pravu stazu kako zahtjevaju pravila... to ce biti izazov imo...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #25
Hahahaha kaj nebi bilo fora imat fensy video, damo prezenterici 500€ za pola sata, npr Tina Katanic ... lijepo vas predstavi, upali svijetla ... vi malo preletite i to je to, pozivnica za Dubai! :)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #26
Ne znam jel bi tina pristala, fata je fata, al 5 je 5 :) jos kad je i video u pitanju...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #27
Nije nit problem video sklepat.. samo da se ima na cemu radit  ;D ja svoje sklepavam u mobu, imam ludih ideja al me program ogranicava..

Za sada napunit sve batke, postavit stazu i trenirat, to je to za pocetak.. pa cemo vidjet vremena.. zedo mislim da je preljevnica odlican kandidat za stazu

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #28
Ajmo se naći jedan ljepši dan na nekoj livadi pa se malo družiti i letuckati.
Ja sam sa svojim daleko od rejsanja,ali mogu dati neki doprinos jer stvarno ima vas kaj mrak letite,skidam kapu i duboki naklon!Bilo bi šteta to ne iskoristiti.
Kad vidim kako stvari stoje,otići ću u svoj ZZTS (čitaj "savez") i probati pitati za neka sredstva.
Javite ovgje za druženje-letenje-dogovor!
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #29
Ooo Krasny pa tebe i staru ekipu sto godina nisam vidio :)
Ako ima zainteresiranih mozda odemo danas do Preljevnice malo trenkat.
Hvala ti na podrsci!

Nas samo treba "razbudit" i podrzat...svi su nabrijani ali treba se pokrenut :)