Skip to main content

Topic: 808HD (Read 14563 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 808HD

Reply #15
malo je prespora kartica pa slika trza ali za omjer cijene je sasvi ok

Odg: 808HD

Reply #16
ovo mi se čini kao dobra opcija za fpv vozit na nju...lagana je dosta, ima izlaz....
daj mi reci kakvo je snimanje u sumrak recimo? imaš neku takvu snimku?

Gdje si pročitao da ima video izlaz za FPV
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: 808HD

Reply #17
ima live video out kad snima, ima je kolega iz kluba

Odg: 808HD

Reply #18
ovo mi se čini kao dobra opcija za fpv vozit na nju...lagana je dosta, ima izlaz....
daj mi reci kakvo je snimanje u sumrak recimo? imaš neku takvu snimku?

Gdje si pročitao da ima video izlaz za FPV

piše da ima tv out pa sam pretpostavio da ima live view, jer osobno ne znam niti jednu kameru da ima tv out i da ne podržava live view
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: 808HD

Reply #19
Nisam nikad probao u sumrak vozit. Ima live view ali samo na opciji motion-detect video recording gdje je maksimalno vrijeme snimanja 10 min i poslije toga se gasi pa pocinje ponovo snimati i zato nije bas preporucljiva za FPV

Odg: 808HD

Reply #20
Ugasi se samo na sekundu i opet nastavi snimanje... Ali nije baš za zafrkavat se  :D
Meni se čini skroz OK kamerica za tu lovu, jedna je na putu pa ćemo vidjeti  :)
MAK Zapad

Odg: 808HD

Reply #21
Sad nisam siguran jel na sekundu ili vise jer nisam isprabao jos ali ja mislim da ako si na vecoj visini i objekti sporije prolaze moze i duze potrajat dok kamera ne prepozna kretanje

Odg: 808HD

Reply #22
Piše na rcgroups forumu na sekundu, isto tako na jednom YT videu. Ali nije baš najbolje za FPV. Ili jednostavno letiš 9 min i sletiš, onda si ziher :)
MAK Zapad

Odg: 808HD

Reply #23
ufff skoro sam ju kupio večeras, al ak se gasi onda je to "no no" nema šanse da kupim nekaj kaj se gasi u letu :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: 808HD

Reply #24
Ako mislis ovakvu stvar kupovat samo za FPV bolje nemoj. kamera je odlicna za snimanja!!!

Odg: 808HD

Reply #25
pa zasto ne? ima dobar kut za fpv, mala je, lagana, ima izlaz, ne kosta puno, odlican izbor za fpv, al eto zbog te mane sa prekidanjem snimanja nema sanse da ju kupim
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: 808HD

Reply #26
Narode, da li samo HD varijanta ima izlaz ili imaju sve 808 kamere?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: 808HD

Reply #28
to smo već apsolvirali par postova prije pa sam mislio da imaš još neki razlog zašto nije dobra za fpv ;)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: 808HD

Reply #29
da , eto i ja dobio kamericu sa HK, i probal sam svakaj izvoditi ali jednostavno ne želi snimati kad je priključen tv out.......
kaj radim krivo???
dx9-xd8-gobac630