Skip to main content

Topic: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet, Extra 300, Mig 21 HRZ... (Read 40886 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #45
Izgledaju bolje nego gotovi.  :) :)

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #46
...ajd stavi koju snimku... ;)....
Turnigy 9X

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana...

Reply #47
Završen i uspješno lansiran Flyjet klon (X-83), totalni scratchbuild od nule..nisam ga 100% pogodio..no, who cares? glavno da leti (i da nije dovoljno brz)  :D :D



lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #48
svaka TI čast majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PREDIVNO

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #49
pozz,jel moze link tocan po kojem si radio funtanu,probao sam kopat po rcgruopsu al nisam siguran koji je bas ovaj  >:(

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #50
lijepo,  8)
stvarno si se potrudio.

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #51
pozz,jel moze link tocan po kojem si radio funtanu,probao sam kopat po rcgruopsu al nisam siguran koji je bas ovaj  >:(

Zadnji post - http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=182433 - ja nisam radio ovaj "lego" princip već sam ravno rezao i lijepio po "shumate principu" kako se i radi većina depronaca ;) Nažalost, funtana više nije kod mene već kod kolege  :)


lijepo,  8)
stvarno si se potrudio.

Hvala :)

lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #52
Bravo majstore,
znači sutra se leti :D

Odg: zeRO build logs - Mirage III rs, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #53
pozz,jel moze link tocan po kojem si radio funtanu,probao sam kopat po rcgruopsu al nisam siguran koji je bas ovaj  >:(

Zadnji post - http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=182433 - ja nisam radio ovaj "lego" princip već sam ravno rezao i lijepio po "shumate principu" kako se i radi većina depronaca ;) Nažalost, funtana više nije kod mene već kod kolege  :)


lijepo,  8)
stvarno si se potrudio.

Hvala :)

lp,
Marko

puno ti hvala...sad kad pocnu ovi slobodni dani kad necu imat sta radit krecem sa rezuckanjem :) hehe jos jednom hvala :)


Odg: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #55
Čisto da malo podignem temu, evo na čemu radim trenutno - Extra 300 110cm, izofloor + stirodur.



Ciljanja težina je bila oko 700 grama no prema zadnjem vaganju, opasno napadam 900 grama (naravno, to je samo grubi proračun obojanog RTF modela). Više informacija uskoro ;)

lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #56
super ih slazes!

ja isto imam problema sa povecanjem mase tokom gradnje, ali to je jer uvijek dodajem neka "pojacanja" za vecinu kojih se kasnije ispostavi da su bila nepotrebna :)

Odg: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #57
Hvala :) Ovo je u biti Funtana v2 jer ispravljam greške koje sam napravio na njoj, ovaj bi trebao biti čvršči i jači, neke kombinacije sam isprobao (staklo, pu lijepilo itd.) + ovdje će ići folija za reklame na gornji dio (za razliku od prijašnjih modela gdje sam koristio salotejp) pa će ti to dati na masi, al vjerujem da će to 2836 1000kv na 10x5 s potiskom od oko 1.4kg bez problema podići ;)

lp,
Marko

Odg: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #58
Poz Zero svaka čast na izgrađenim pilama :D

Koji je motor i elisa na  "Flyjet klon-u" Imam rc-timerovih motora pa da složim nešto takvoga!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet...

Reply #59
2200kv i prikladna elisa i ici ce ko zvjer! :D Ja sam ga mučio na 1300kv i 8x6 :))

lp,
Marko