Skip to main content

Topic: Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!? (Read 2989 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Pa dobro ne mogu vjerovat da sam zapeo na ovoj gluposti...

Kako se spaja i programira korištenje Elevatora Ailerona i Ruddera na Turnigy 9x oliti Flysky Th9x?!

Koristim Mode 2, spojio sam u receiver sljedeće:

Kanal 1 - Elevator (Radi)
Kanal 2 - lijevi servo na krilu (Aileron 1) (Radi)
Kanal 3 - Throttle (Radi)
Kanal 4 - Rudder (Radi)
Kanal 5 - desni servo na krilu (Aileron 2) (Ne mrda)

I kak sad da kažem stanici da za Ailerone mixa kanal 2 i 5?! Ili sam nešto totalno zabrijao?!

Hvala onome koji će me popljuvat što ovo neznam ali onda mi skratiti muke rješenjem... :)

Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #1
Majstore! Stvar radi!
E sad samo da skuzim kako to spojiti kroz Cyclops Nova OSD pa da mu radi RTH... Jerbo on ima jedan kanal za elevatore i jedan za ailerone. Buuu...

Hahaha :(


Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #3
Ma već dva mjeseca sam prikovan za zemlju, nije mi više fora!!! I taman kad mislim da sam spreman za let, nesto novo fali. Dao sam rezervni esc frendu jer mu je crko a danas je moj krenuo zezat... Moram složiti dva javijona, jednog jednostavnog Zagija za quick fix i ozbiljnog za FPV letenje!

Odg: Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #4
Ma već dva mjeseca sam prikovan za zemlju, nije mi više fora!!! I taman kad mislim da sam spreman za let, nesto novo fali. Dao sam rezervni esc frendu jer mu je crko a danas je moj krenuo zezat... Moram složiti dva javijona, jednog jednostavnog Zagija za quick fix i ozbiljnog za FPV letenje!

Ak trebas klasiku esc 40 s rc timera za zagia imam ti ja doma dva komada pa ti mogu jedan ustupit
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #5
Op! Kako volim ovaj forum! Ajde ako mi mozes ustupiti, ja ti vratim cim dode moj. Posaljes mob na pm pa dodem do tebe ovih dana?

Odg: Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #6
pa tebe stvarno loše krenulo nešto s tim fpv modelom,
prvi bio cigla pa si ga rastavio, radiš drugi...
strgao se kabel od FPV odašiljača - posudio ti novi
http://www.flyfreak.net/oglasi-elektronika/kreplacement-12v-racewood-500mw-wireless-av-transmitter-cable/msg95827/#msg95827
strgao se kabel od fatsharkica - tražiš još novi
http://www.flyfreak.net/oglasi-elektronika/kfatshark-dominator-zamjenski-kabel/msg99360/#msg99360
regler zeza  - kolega uskače
a do RTF stadija ima još koraka koji mogu nažalost poći po krivu  :'( ...
nemoj više do ponoći ništa raditi na modelu. pusti sve.

nadam se da će 2013 biti sretnija po tom pitanju  8)

Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #7
Hahaha drago mi je da je netko primjetio moje muke!!! Ali sve ce se posloziti sad u proljece kad krenu posiljke stizat!!!
Zapravo mi vrlo malo fali...vec dva mjeseca!

Odg: Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #8
ako ova nova posta koju sklapa svicarska i amerika sa kinom ne bude dobra ima da ih nema  :-\
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Elevator Aileron Rudder mix sa dva serva na Aileronima!?

Reply #9
:)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.