Skip to main content

Topic: Refreshana MPX Royal (Read 1795 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Refreshana MPX Royal

Danas stiglo novo kućište za Royalku, jedno dva sata sam izgubio na rastavljanje, generalno čišćenje i ponovno sastavljanje ali se isplatilo. Inače kućište košta 22€ a donio mi ga je stric koji živi u blizini Multiplexove firme u Bretenu.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Refreshana MPX Royal

Reply #1
kompa svaka cast... puno posla cini se
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #2
Nije uopce strasno kako izgleda, sve je zapravo modularno a za svaki slucaj sam nabacio par slikica prije rastavljanja. Uz uredno radno mjesto i malo sistematicnosti ide vrlo lako, zapravo pravi gust za kisno poslijepodne  :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #3
Kako staro kućište nije više izgledalo reprezentativno malo sam ga airbrushao u MPX narančastu boju. Kad se osuši ispolirat ću ga i probati staviti slova (imam onaj Brother printerić koji printa crna slova na prozirnu traku).
Vidit ćemo, možda i ne ispadne tako loše, u svakom slučaju bit će i jedinstveno i lako pronalazljivo u travi  :D
[attachimg=1]
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije


Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #5
Boja sukladna stanici i firmi  :'(
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #6
He, he, poznato mi je tvoje mišljenje o Multiplexu  :D
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #7
Sviđa mi se ovo a ide i uz Outrage boju! :)
MAK Zapad

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #8
Boja štipa oči, jel' svijetli u mraku? Imaš li tako jake zelene da pofarbam svoj 3030?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Refreshana MPX Royal

Reply #9
Nažalost ne svijetli :D, ukoliko tei treba boja ja se opskrbljujem u Mullera, na odjelu di je modelarski pribor a tamo ces naci i boje koje svijetle u mraku  ;)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije