Skip to main content

Topic: -POMOC- (Read 6635 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

-POMOC-

Jucer mi je pao quad 250 u jebenoj šikari (đungli) trazili smo jučer i danas do podne bez rezultata ocito se baterija iscupala posto se ne javlja na gas.na bateriji je bio buzer sad dali neko zna koliko trosi buzer  u slucaju da je buzer ostao vezan za bateriju on bi trebao poceti javljat pad povltaze

Odg: -POMOC-

Reply #1
Koja batka je gore, i koliko si letio poprilici?
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: -POMOC-

Reply #2
3s 2200 mah okvirno 3 do 4 min znaci na pola kapaciteta je

Odg: -POMOC-

Reply #3
S obzirom da mislim da ta batka buzzer goni tjednima mislim da ti je najbolja sansa u zoru kad bude batka ohladena...

Odg: -POMOC-

Reply #4
Malo pitanjce, koju stanicu koristiš? To što se ne javlja na gas može bit da su elise zapele za nešto pa se ne vrte (budući da je u šikari), Lovi li ti stanica model? Ako ga lovi baterija nije ispala već se model dobrano zapleo u granje.

Odg: -POMOC-

Reply #5
ima telemetriju rx 0.0v

Odg: -POMOC-

Reply #6
nevjerojatno je sto je oko aerodroma sve obrađena povrsina a parcela od 150x150 metara gdije sam uvalio kvadica nije dirana od vremena austrougarske

Odg: -POMOC-

Reply #7
Dosta nepristupačan teren, probaj naći još par frendova pa vizualno pročešljati teren metar po metar, sigurno je negdje u granje zapeo pa visi. Davno sam bio u sličnoj situaciji.

Odg: -POMOC-

Reply #8
jutros smo isli s motornim pilama je drugacije se nemoze ni prst provuc propbacemo jos jednom popodne pa sta bude


Odg: -POMOC-

Reply #9
Još ti preostaje buzzer i to ujutro kao što Daglas kaže. Žao mi je što nemogu fizički pomoć u potrazi.Sretno u potrazi.

Odg: -POMOC-

Reply #10
To sta ti pokazuje rx 0.0v ne znaci da je ispala baterija,mozda je signal zablokiran.
Ja san za takve vesele situacije kupia onaj alarm za izgubljen model,pa kad padne u gusto granje i grmlje zvoni i cujes ga u krugu 50-ak m
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14521__HobbyKing_174_Discovery_Buzzer.html
Ne košta ništa a pomaže puno,jer ga ne trebaš vidit,samo bit u ton radiusu di čuješ alarm
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: -POMOC-

Reply #11
ma znan za taj alarm al jebiga nije ga bilo i sad jeben jeza potraga se nastavlja sutra popodne

Odg: -POMOC-

Reply #12
ma znan za taj alarm al jebiga nije ga bilo i sad jeben jeza potraga se nastavlja sutra popodne

 Šteta je to i vremena čak uloženoga u potragu . Mi iz free f odavno kristimo ovo ili nešto slično
http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=95_113&products_id=252
 tako da svatko ko pravi neke letove u rizičnim područjima ili voli cjedit bateriju trebao bi to imat i jednu ukv -2m stanicu ,,"motorolu"" sa finim pokazivačem signala . Nalazio sam modele ff i na 20km ,,,, Sa večom teleskop antenom i čim signal prvi "cvrkne " ,,,,avion je u autu za par minuta :)

 

Odg: -POMOC-

Reply #13
Potraga prekinuta 1-0 za divlje svinje i da znate da se uopce nismo ukenjali od straha evo ja jos trcim.izgleda da je quadic tocno u nastambi divljanera.Dabogda pozdero bateriju i jebala ga zgaravica mjesec dana 8)

Odg: -POMOC-

Reply #14
Jel si letio fpv ili si ga vidio poprilici gdje je pao, ili netko od frendova?
Da ga ne tražite na konta strani, bilo je i takvih peimjera na freaku. Motor olabavio presjekao žice i ode u sasvim kontra stranu nego se mislilo da je pao.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!