Skip to main content

Topic: Profili2 (Read 2435 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Profili2

jel ima tko profili2, s crackom?
pred par godina smo masovno koristili taj soft za dizajniranje krila, ali sad ga nemogu nigdje nač pa ako ima netko bio bi zahvalan..

Odg: Profili2

Reply #1
Imam ja posalji mi mail na p.m. da ti posaljem

Odg: Profili2

Reply #2
Bio bih zahvalan kada bi ga i ja dobio - Unaprijed hvala!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Profili2

Reply #3
samo mi posalji mail nema problema, ja sam skinuo sa torenta nisam siguran da li ima crack uglavnom, kad ga pokrenes izbaci jedan prozor u kome trazi registraciju ja ga zatvorim i sve funkcionise odlicno...
Edit: Imam i key maker za njega, evo sad sam i sebi sredio :P


Odg: Profili2

Reply #5
ee hvala ide ovaj s torrenta  ;D

Odg: Profili2

Reply #6
Cracked versions of Profili including viruses
 
  I received several e-mails informing me about a few web sites including a link to cracked versions of Profili, Profili Pro or serial generators, but these include viruses inside.
 Some viruses open a backdoor in your computer, allowing some illegal applications to access your data and/or installing malware. Other viruses start to work some time later, destroying your data or part of them, slowing down the computer, installing malware and so on.
 Often these web sites require a registration. In this way they ask for your data or email. Then they will sell them for commercial use or worst. Very often they offer then a fake download.
 Don't rely only on your antivirus, it may be dated or unable to detect/block the virus.
 I hope this advise can help you.
        

Odg: Profili2

Reply #7
Pozdrav..


Da ne otvaram novu temu pisem ovdje, gledam ali ne nadoh podatke o tome sto se dobije sa osnovnom verzijom "profila" a sto sa svakom jacom verzijom..


Trenutno ne trebam nikakve napredne funkcije cisto da mogu printati rebra i plan krila.
Ako kupis licencu ona od 15 E, dali je moguca nadogradnja na jacu verziju sa nadoplatom, licenca je bez vremenskog ogranicenja ?
imam planove za zimu  da se gradi nesto  a ovako je puno jednostavnije.


Lp Zoran

 

Odg: Profili2

Reply #8
nema vremensko ograničenje, razlike između verzija su samo ovisno o potrebama (jedna licenca je samo za osobnu uporabu, druga je za profesionalnu, treća za škole i klubove) barem sam ja tak to shvatil