Skip to main content

Topic: Polaris Depronac (Read 15666 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Polaris Depronac

Reply #30
"šipku" od špera režeš od većeg komada špera.. Aviošper ti je dosta mekan pa ga režeš skalpelom. Nije problem.
Karbonsku cijevčicu smo mi kupovali u Leo-modeli (klub je naručivao robu), makar sam par puta svjedočio da ekipa koristi karbonske šipke od šatora.... Imaš za kupiti rezervne šipke za šator u prodavaonicama sportske opreme. Ona je teža od ovih modelarskih, ali na modelu kao polaris mislim da nebi trebala previše utjecati na performanse...

Odg: Polaris Depronac

Reply #31
Ajde, još jedna ideja za remenjaču (šipka u krilu), ja kupim strijelu u trgovini za lov i ribolov, plastičnu, dođe 9 kn :). ima i karbonskih al su deblje, a ova mi se pokazala dobro i nije previše teška.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Polaris Depronac

Reply #32
Evo, ja poljepio trup... Nemam karbonskih šipki ni cijevi, a nema ih ni na hobbykingu  :'(
Dajte molim vas neki sajt koji dostavlja karbon, povoljno afkors  :)
Crash, kak napreduje tvoj Polaris?
MAK Zapad

Odg: Polaris Depronac

Reply #33
Ne napreduje :(
Guzva na poslu... za vikend ću se posvađat sa svima da me neuznemiravaju pa da ga složim.
Svi dijelovi izrezani.... setup spreman.. karbon takodjer. Samo treba jedan dan mira i tišine da ga stavim u hrpu.

Odg: Polaris Depronac

Reply #34
Imaš viška karbona za prodat  ;)
MAK Zapad

Odg: Polaris Depronac

Reply #35
nažalost ovo je zadnja cjevčica.. koju sam "reciklirao" is jednog FF modela koji je umirovljen :)
Probaj u Leo modelima... mislim da je 60 kn jedna. ili probaj sa strelicama kao što reče varadero.

Odg: Polaris Depronac

Reply #36
nažalost ovo je zadnja cjevčica.. koju sam "reciklirao" is jednog FF modela koji je umirovljen :)
Probaj u Leo modelima... mislim da je 60 kn jedna. ili probaj sa strelicama kao što reče varadero.

60 kn?!?!?!  ??? ??? I think I'll pass  :D
MAK Zapad

Odg: Polaris Depronac

Reply #37
:D
i ja sam isto komentirao kad sam vidio racun... no isla je narudzba za aeroklub......

Probaj sa strelicom....

Odg: Polaris Depronac

Reply #38
Da, nema druge očito  ;D
MAK Zapad

Odg: Polaris Depronac

Reply #39
Krenuo i ja na Polarisa ....
Zanimljivo i jednostavno..

Odg: Polaris Depronac

Reply #40
E krenuo i ja na Polarisa vidim svi se raspisali da je dobar i jednostavan a i najviše mi je radi toga što moj brat i kolega rade brodove pa da se i ja malo ku*čim na jezeru :D malo moram posložit vectore i kreče cnc rezanje..  :) 
usuditi se to je cijena napretka