Skip to main content

Topic: Ja bi hexu :)) (Read 6410 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #15
Evo a probudim temu pitanje razmišlo sam uzeti ipak druge motore:
http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=814&productname=
i neke  reglere koji su več flešani na simon k :
http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=779&productname=

To bi htio staviti na moju hexu.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #16
Please help došli mi krivi motori naručio  BL2830/13 850 KV a došli mi BL2830/8 1300 KV 6 komada kaj da radim več imam propove 10" x4.5 CW CCW.

Kaj da ga vozam na 3S pa povečat kapacitet jer sam mislio ga vozat na 4S 
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #17
Ja vozam hexu sa ntm 2830 1200 i 3s batke te propovi 10x4,5.
Radi kao zmaj. :) samo sastavljaj i vozi....

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #18
Evo naručio turnigy multi star 30A opto 6 komada sa programing cardom pa bumo vidili.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #19
Došli regleri programirao sam ih i došla mi je distribution board
http://abusemark.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=14
Još samo montirari BEC i zalemiti kabele i čemo da letimo čim dodje još jedan motor  ;D :D ;D :D
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #20
Evo došao motor samo montirati i isprobati pa letiti
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #21
Mali update: probali smo večeras hexu ali je bilo dosta problema pa smo ipak prešerafili da bude quad (kolega Šinko je imao frame za quada), malo se poigrali sa PI vrijednostima i malo sam letuckao po dvorištu. S obzirom da nisam nikad letio niti quad niti hexu ( samo helikoptere a ovo je isti vrag - ima više motora) moram priznati da je fora. E sad pitanje za one koji imaju KK2 i quad: koje su vam vrijednosti P i I ?

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #22
Kae s mojom baterijom?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #23
Nije joj ništa, gore je, zovi Ivana mislim da će danas ići gore pa da ju uzmeš.

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #24
Evo da napšem nekaj odusto sam od hekse jer me zahebavao jedan regler elektronika se nekaj uvjek bunila pa sam elektroniku i motore preslozio na qvad frejm i leti odlično samo treba podesiti pi vrijednosti.

Naravno digo sam heksu nekih 10 cm u zrak u hoveru i onda je crko jedan multistar regler i poslje toga kaos.

Alo toki imam bateriju kod sebe pa ti je mogu dopelat.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #25
Da ne otvaram novu temu došao je APM 2.5 sa rc timera sa relemetrijom i gps modulom.
Došli su novi motori HP 2212 880 kv 6 komada sa multi star reglerima 30A opto 6 komada.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #26
pozz koje ces prop-ove koristit na tim motorima? dali je dovoljno 20A esc za njih sa 10x4,7 sf prop-om na 3s?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #27
Ja imam 10x4.5 turnigy carbo propove a 30 A esc sam stavio jer ih imam na svim modelima pa ak nekaj rikne lako se zamjeni, a letim sa 4s baterijom 2x 3600 mAh 30 C B grade na kvadu sa 2830 1300kv i 9x4,7 karbon fiber propovima i multi star reglerima jedna baterija izdrži od 10-12 min, je da se regleri malo zagriju jer su mi motori malo brži na kvadu ali na hexi očekujem manje grijanje jer su manji i sporije se vrte
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Ja bi hexu :))

Reply #28
Da evo quad leti u X modu sa podešenim P i I vrijednostima, a sada se slaže Hexa sa HP motorima , APM2.5, 433 MHz telemetrijom i Gps modulom za sve modove leta.

Pa bumo vidili kak bu išlo 
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)