Skip to main content

Topic: Custic 28.4. vjetrovito (Read 4852 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #1
Mi bili popodne,ali je puhalo podosta tak da smo otišli modelirati na kavu na benzinsku! :(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #2
evo još pokoja fotka

[attachimg=1]
[attachimg=2][attachimg=3]
[attachimg=5]
[attachimg=6]
[attachimg=7]
[attachimg=8]
[attachimg=9]

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #3
Bravo ekipica...super modeli, super fotke...a di su videici da vidimo tko je najhrabriji? :)

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #4
to je ona umjetna trava kod kanala? Gdje je to točno na Google Earthu i kojim se putem dodje do tamo? Imam neke modele s kotačima koje ne bio htio polomiti pri polijetanju s krtičnjaka.

Tomislav.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #5
to je ona umjetna trava kod kanala? Gdje je to točno na Google Earthu i kojim se putem dodje do tamo? Imam neke modele s kotačima koje ne bio htio polomiti pri polijetanju s krtičnjaka.

Tomislav.

Bok!

Trava nije baš umjetna,ali nije ni daleko. :)
Za dolazak imaš na temi:

http://www.flyfreak.net/letenje-na-kanalu/letenje-na-travi-kod-'hortikulture-custic'/

Kolege,samo vas još jednom molim da se  pri dolasku tamo držite slijedećeg jer to je privatno i možemo tamo samo ako bude sve ok:

-dolazak isključivo subota poslijepodne ili nedjelja (ljudi tamo inače rade),a ako vidite traktore i ljude na livadi,onda ne dolaziti
-pri dolasku voziti isključivo po nasipanoj cesti i čim sporije radi dizanja prašine,pogotovo pored kuća
-parkiranje na cesti i ne se okretati preko trave,kod nasipa ima dosta mjesta
-ne bacati čikove i papiriće
-čim manje gaziti po travi

To su uvjeti koje smo dogovorili nas par tako da nije zgodno da baš dođe pola Zagreba odjednom.
Nadam se da se razumijemo pa da bude sve ok.

Hvala unaprijed!
 ;)
Dražen-Krasny
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #6
to je ona umjetna trava kod kanala? Gdje je to točno na Google Earthu i kojim se putem dodje do tamo? Imam neke modele s kotačima koje ne bio htio polomiti pri polijetanju s krtičnjaka.

Tomislav.

Bok!

Trava nije baš umjetna,ali nije ni daleko. :)
Za dolazak imaš na temi:

http://www.flyfreak.net/letenje-na-kanalu/letenje-na-travi-kod-'hortikulture-custic'/

Kolege,samo vas još jednom molim da se  pri dolasku tamo držite slijedećeg jer to je privatno i možemo tamo samo ako bude sve ok:

-dolazak isključivo subota poslijepodne ili nedjelja (ljudi tamo inače rade),a ako vidite traktore i ljude na livadi,onda ne dolaziti
-pri dolasku voziti isključivo po nasipanoj cesti i čim sporije radi dizanja prašine,pogotovo pored kuća
-parkiranje na cesti i ne se okretati preko trave,kod nasipa ima dosta mjesta
-ne bacati čikove i papiriće
-čim manje gaziti po travi

To su uvjeti koje smo dogovorili nas par tako da nije zgodno da baš dođe pola Zagreba odjednom.
Nadam se da se razumijemo pa da bude sve ok.

Hvala unaprijed!
 ;)
Dražen-Krasny
svaka ti dala koljega,lijepo objasnjeno,stručno opisano 8)

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #7
Fala,fala,neka se kolege vesele i paze na dogovor! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #8
Cuj Drazen kaj nebi mogli i preko tjedna tam letiti uz sva pravila naravno,a ne samo vikendom kad treba biti ljudima mir a ne zujiti s avionima ::)

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #9
Smiljac se napokon odvazio u zrak dignut svog mezimca Yak-a. Osjetila se lagana adrenalinska napetost, ali iskustvo i virtuoznost letenja kolege Smiljca, Yaka je vodila kao po tracnicama. Krasan avion, vrhunski pilot i uspjesni maiden. Sretno u buduce!

full HD 1080p
http://www.youtube.com/watch?v=4og9hl3us4o
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #10
Cuj Drazen kaj nebi mogli i preko tjedna tam letiti uz sva pravila naravno,a ne samo vikendom kad treba biti ljudima mir a ne zujiti s avionima ::)

Kasnije popodne valjda nebi trebalo biti problema,ali ako nema nikoga od radnika na polju!
Tako je bar rekla gazdarica tj. glavna teta-Martina.Kaže da sad imaju dosta posla pa da se ne smeta ako nešto rade,ipak je to njihovo!
A ako nema nikoga-zašto ne!
Bar što se mene tiće.
Mi smo samo pitali da li možemo koji put doći i to je sve!

LP! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Custic 28.4. vjetrovito

Reply #11
Hvala Mario na snimci maidena i na podrsci koju si mi pruzio u mojem prvom letu "drvenog" aviona. Na kraju se pokazalo da nije bilo mjesta strahu buduci da ovaj avion sam leti a ja mu samo pomazem :)