Skip to main content

Topic: Sebart miss vind 50e (Read 15433 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sebart miss vind 50e

Moj prvi EL model u hangaru. Stabilan je u zraku i nema zvuka iz motora nasto nisam navikao :-[ :-[ :-[
Model leti na 4000mah 6S 22,2V i ima viska snage sto me je i privuklo da probam sa el modelima.
Motor he HACKER A50 14S

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #1
Taj Sebart stvarno radi brutala modele!
Će bidne neki video?  :)
MAK Zapad

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #2
Model je dobro uradzen ali sam pojaco ljepilom firewall za svaki slucaj. Serva su 4x hitec digital mini HS-5245MG
na krilima i po jedan isti servo za vertikalac i horizontalac
I evo staje u modelu.

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #3
wow prekrasno izgleda

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #4
Model izgleda odlicno, ide u listu zelja.

Moze link gdje je model nabavljen?


Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #6
stvarno prekrasan model, al ne kuzim kak pilot vidi kroz krilo :D

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #7
Ja imam Sebart Angel S50e,taj model leti odlicno,mada sam mozda pretjerao sa tezinom setup-a pa slabije penje,ali meni je prosle sezone donio dvije nagrade na F3M natjecanjima  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #8
Super! pitam zato jer ciljam na brata iz 50e serije - su29! to bi po tezini trebalo biti tu nege a? Kolka je rtf tezina i potisak s ovim combom? vjerujem da ide u hover bez problema :)

lp,
Marko

SU 29 i miss vind su u istoj klasi ako hoces pitacu klubskog kolegu koji on ima setap na svom sebart SU29 pa ti javim. Posto je ovo moj prvi el model bitno mi je da je stabilan i da ima viska snage tako da nisam mjerio potisak a RTF tezina je 3.1kg.



Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #11
Ja imam Sebart Angel S50e,taj model leti odlicno,mada sam mozda pretjerao sa tezinom setup-a pa slabije penje,ali meni je prosle sezone donio dvije nagrade na F3M natjecanjima  :)

Cestitam na nagradama. Ja se nemislim takmicit ali za extremno uzivanje se rodio. Pozdrav


Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #13
Feđa dragi , dobrodošao na TAMNU STRANU elekctro department...lol... ;D .Sada ćeš imati manje čiščenja i pospremanja ,prije nego ga odložiš u ''gepek''.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Sebart miss vind 50e

Reply #14
Znam Mes ali to je draz kad poslije letenja ocistis model od goriva. Ima tu nesto :) :) :) :) ;)