Skip to main content

Topic: Piper J3 Cub 1/4 scale (Read 17694 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #30
Pazi da ne otpušeš ženi zavjese, ja sam tako napravio s T-Rexom dok štimao tracking elisa.Pa sam dobio administrativnu zabranu hihihi.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #31
Evo sta ostalo nakon prvog leta....:(

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #32
Koje puzzle...  :'(
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.


Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #34
evo jos malo...puzzli



Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #37
žalosno je izgledalo, zajeb iz zraka.....razlog nepoznat

imam snimljeno poljetanje i dobar let, na žalost sam krš nisam snimal
snimljene su posljedice krša.....

video prebacim na komp, pa ako Davoru nije bad, youtube.....

osim Davora danas je bil plodan dan za varaždince, lomilo se na normu  :-X


Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #39
Uf što si mu dao u majku ! Makni ubec  ;)
svaka čast :)

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #40
Eeeeeeee Davor,sad znam zakaj si prodal helikopter prije prvog leta!!! Dobro da nisam bil na livadi u nedjelju,moj heli je cijeli!!!

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #41
Nasao sam gresku, prcim mu mater i UBEC-u, mora kinezima recesija na zicu za lemljenje u usta ih jebem;
Spojio sam danas svu elektroniku, i nakon par min kad se zagrije UBEC pocinje blesirat, ugasi se i ponovo upali, pogotovo kad vrtim sve servace, negdje je hladni spoj unutra, rastavit cu ga veceras pa vidjet gdje, kako i zasto....taman na tome izgubim onih 4-5 sekundi dok se prijemnik ne oteli ponovo, dosta vremena da se napravi hrpa balze za potpalu

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #42
Je li ti bilo potrebno koristiti posebnu bateriju za rx i k tome još i UBEC? Kod tako velikog modela jel dovoljna samo malo veća batka i za jedno i drugo? Pitam jer nemam iskustva s tako velikim modelom. Žao mi Pipera  :'( 
 
lp
 
Toni  

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #43
Pa naravno da mora biti posebno napajanje, na modelu su serva od 7-9kg digitalci koji i potegnu dosta struje u radu, pogotovo kad svi rade;
Ne mozes napajat sa jednom baterijom sve, pogonska baterija je zasebno, nema veze sa ostalom elektronikom prvenstveno sto svi veci regleri nemaju BEC na sebi, a da stavis Ni-MH baterije opet je upitno koliko mogu struje izbacit u odredjenom trenutku, jedino rjesenje je UBEC + Lipo baterija

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #44
Imam samo jedno pitanje za tebe da li si na prijemniku iskoristio SPC port jer bi onda na stanicu vidio koliko ti pada napon kad ti svi servoi rade i kad ti je motor uključen?
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/