Skip to main content

Topic: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište (Read 226717 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #960
Sto bi tocno narucivao?
Cijena postarine za paket iz kine do 100 grama ti je nekih 3.5 EUR-a, trebas uzeti u obzir da sve sto je preko 160 kn placas carinu i PDV.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #961
Meni punjac treba... nema ga u eu skladistu trenutno sta da rade pricekam da dode u eu skladiste? Iz iskustva kolko njima treba da ga restockaju?

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #962
pozdrav u skorije vrijeme ,recimo pon ili utorak bih narucio punjac http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=75599&buddycode=43C45208-92F6-4FE3-9CBA-73BD38053344   i baterije 2 multistar 5200 mah 3s sa hobbyking eu ,pa nikad nisam narucivao,ako bi tko radio malo vecu grupnu naruzdbu ispalo bi nas jeftinije pa ako ima takvih javite se na pm posto ne znam kako to ide ps iz zagreba sam i htio bih da me sto jeftinije ispadne ,takoder ako tko ima kakvih buddy code kupona to b isto bilo super.Hvala.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #963
up i dalje mi je bitno za narudzbu ako ce tko narucivati u skorije vrijeme  :) :) :)

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #964
Pozdrav
ako bi netko naručivao ja bi isto par baterija uzeo.
Lp,
Matej

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #965
I ja bi se prikljucio , ako moze :)

Samo cekam sada nemaju pola stvari u skladistu koje trebam ,..

I to vec oko mjesec dana cekam  , pa kad ce dopunit !!
Mercedes the best or nothing

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #966
Ako se netko ne javi do petka ja narucujem po prvi puta pa se mozemo dog kada bidim koliko ce sve biti na kraju a postarinu dijelimo svi tak da mislim sto nas vise bude to bolje

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #967
petak subota ide prvo naručivanje,ima li netko da se pridruzi? ajde sto nas je vise postarina ce biti manja


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #969
Trebam naručiti nešto filamenata s HK EU, ako netko ima potrebe može uskočiti... narudžba ide sutra najkasnije.
Klasika, na PM, viber, wa... znamo se...
Pozdrav,
Saša

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #970
Dali planira netko narucivati stogod sa HK?

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #971
I meni bi trebalo par batki i sitnica

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #972
trebam naruciti 2 ili 3 baterije max 50 eura da ce biti ,ima li itko jos da bi narucio da ne placam sam postarinu?


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #973
Ja imam narudbu jos nije shippana al jedan item te nsrudbe je s backordera pa ak oces prikljuci se

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #974
Pozdrav, i ja bi nesto narucio pa bih se volio pridruziti ako nije kasno. Zanima me procedura oko placanja, vremena narudbe i sl.