Skip to main content

Topic: PHAZER KX Hobbyking (Read 15212 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PHAZER KX Hobbyking

Ostao mi dobar setup sa 64 mm EDF-om iz Grippena (koji nikad nije letio kak spada) pa naručio ovo čudo da nešto slažem navečer,polako na brzaka! ;D

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=39812

ESC je neki 60-70 A,BEC posebno,motorić neki divlji (vrti i puše predobro,pogotovo na 4S),a batke imam i 3 i 4 S.
Servači Corona digitalci sa metalnom getribom.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10346


Kad stigne iz Niskozemske slikam i javim...

 ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #1
ak se sjecam dobro iznekog posta sa procito da je grippen imo bliski susret s zgradom? :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #2
Vjerujem da si ga uzeo kad si ga vidio od smiljca. Preljepa stvar.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #3
Drazen phazer je ok za zabavu letiti cemo skupa :D

[attachimg=1]

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #4
Yes,samo kak bumo znali koji je čiji??? :D :D :D
A niš,moral bum nabaciti neke ratničke boje odozdo!

A Grippen?
Odradio je on prije par dobrih letova,ali je bio problem u vektorskom ispuhu koji nisam istrimao ni namjestio prema posljednjem letu nego još u zraku okrenuo kontra,kad je već bio dalekoooo i više nisam vidio što radim i...u asfaltirano dvorište pod 90,ful gas pred kuću u Dupcima... :-X :-X :-X


Gripi je ovaj srednji!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #5
Eh, da je bar na slici samo gripen na slici  :D :D :D Daj mi reci kaj je s ovim ljevo? Izgleda mi kao lako popravljiv, ako nemisliš popravljat, rado bi ga uzeo i napravio nedostajuće djelove od stirodura.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #6
a stoje s F5? Davno si govorio da prodajes njegove djelove...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #7
Eh, da je bar na slici samo gripen na slici  :D :D :D Daj mi reci kaj je s ovim ljevo? Izgleda mi kao lako popravljiv, ako nemisliš popravljat, rado bi ga uzeo i napravio nedostajuće djelove od stirodura.

Lijevo je Eurofighter,njega već ljepim,radim raketu!Po treći put!
Ako hoćeš,dam ti F-5,taj je najbolje letio,pa se igraj.Podsjeti me prije odlaska na livadu. ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #8
E taj mi je ipak malo u lošijem stanju, prvenstveno zbog krila. Eurofitera sam pito jel mi izgleda da dosta lagano popratit trup i tak obnovit potrgani dio.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #9
Ma najbolje da ti ga složi on sam i da ti da se provozaš :D

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #10
E može i tak  :D :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #11
E taj mi je ipak malo u lošijem stanju, prvenstveno zbog krila. Eurofitera sam pito jel mi izgleda da dosta lagano popratit trup i tak obnovit potrgani dio.
zar ne znas da se poklonu ne gleda u oci? ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #12
Ma znam ali lakše mi napravit novi avion iz nule nego ovog popravljat i  rekonstruirat djelove.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PHAZER KX Hobbyking

Reply #13
E taj mi je ipak malo u lošijem stanju, prvenstveno zbog krila. Eurofitera sam pito jel mi izgleda da dosta lagano popratit trup i tak obnovit potrgani dio.

Krila su čitava,samo grdo izgledaju od zadnjeg pada! ;D
Treba popraviti "samo" nos.

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian