Skip to main content

Topic: BALSA u Pevecu (Read 6216 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BALSA u Pevecu

Moram pohvaliti osoblje na drvnom odjelu Peveca u Novom Zagrebu...
Naime, prije cca. 2 tjedna sam navratio u namjeri da uzmem nešto malo balse, međutim na onom stalku sa balsom, sve meni potrebne dimenzije bile su rasprodane ili probrane do te mjere da su ostale samo otkrhnute ili spigane letvice... I mislim si pihhh .. dugo je trajalo... to s balsom u Pevecu...
Međutim.... na to dolazi djelatnik drvnog odjela do mene s pitanjem može li pomoći...  ???
Reko.. možete... naručite balsu... kad dođem da stalak bude pun..  :D :D Odvratim ja u šali....
uvjeren da se sigurno to neće desiti .....
Međutim, striček je dohvatio olovku i papir, zapisao sve dimenzije koje su u aviomodelarstvu najčešće, zapisao moj tel. broj... i srdačno smo se pozdravili..
Kad... ne lezi vraže, neki dan striček zove mene na mobitel i obavještava me da je balsa stiga i to one dimenzije koje sam spomenuo...
Moram priznati da sam iskreno ugodno iznenađen sa novom Pevecovom politikom prema kupcu - svaka čast !! Tak se to radi !

Čisto da povučem paralelu sa Bauhausom - pokušavao sam prošle godine kupiti Climapor - pa je bila samo jedna razvaljena kutija iz koje su kupci izvadili ploču - dvije van.. Djelatnik na odjelu mi je rekao da ne zna kada će biti nova narudžba - neka navratim tu i tamo.. Onda sam probao dogovorit popust na tu načetu kutiju.. išao na info-pult... pitao neka mi daju 30% rabata s obzirom da je kutija oštećena... međutim ništa nisam postigao... Nezainteresiranost i nerazumijevanje za kupca..

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #1
Znači u Pevec je stigla balza,a daj mi molim te reci jel ima 3mm balze u listovima ,treba mi za krilca za Zagia,onda znaš koje su to dimenzije .I dali možeš napisat ono kaj je stiglo,eto tek toliko da svi  znamo za informaciju ,da nedolazimo tamo ako toga nema.

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #2
bio sam jučer - ima svih dimenzija, samo kaj su listovi od 1mm spigani i nisu za niš...
3, 5 mm ima i ok je .... letvica isto ima svakakvih....

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #3
kolika je cijena za balsu 3mm kod vas?

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #4
Ak se ne varam, list 1000*3*100mm sam plaćao 14kn...

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #5
Jučer bio u Pevecu na Jankomiru,kupio sam balzove listove od 3x100x1000 za 14 kn list. Sliko sam trenutnu ponudu malog štandića balze samo da vidite kako to izgleda i kaj  se ima za kupit,vjerojatno imaju još toga i na skladištu  :)

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #6
Bacaš se u gradnju nečega ili trebaš tricu za ailerone na zagiju ? Letiš kaj ?

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #7
Odlično je to što se i u pevecu pojavila ..mada upoređujući cijene iz vinkoproma dosta je u pevecu  skuplja... kad navratim slijedeći put zabilježit ću izloženo..ionako treba za novi projekt...  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: BALSA u Pevecu

Reply #8
Bacaš se u gradnju nečega ili trebaš tricu za ailerone na zagiju ? Letiš kaj ?
Kupio sam tricu za krilca  za Zagia,a Delticom vježbam i letim,odlična je za početnika,taman,nije prebrza a niti spora ,okretna i što je dobro jako je izdržljiva na udarce koji su se naravno meni desili u početku,ali sve u svemu ja sam zadovoljan  ;)  :)