Skip to main content

Topic: X525 V3 quadcopter (Read 35115 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #60
Steta kaj ovi multikopterasi ne prate bas pocetnicke teme da ti pomognu.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #61
Steta kaj ovi multikopterasi ne prate bas pocetnicke teme da ti pomognu.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #62
Jel je mozda KK2.0 sa 1.6fw u pitanju

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #63
Ja sam imao slican problem, dva puta mi je zveknuo kvad sa 10-ak metara, samo ostao bez napajanja, motori se ugasili i paf :)

Losi spojevi xt60 konektora. Pregledaj kompletnu instalaciju. 

Zasto si ne sklepas jedan frame sa aluminijskim krakovima? Jeftini, manje vibriraju od kineskih plasticnih, i vecina tu na forumu leti s takvim krakovima.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #64
Znam da je svima zao rezati one bullet konektore na motorima, ali oni znaju stvarati probleme, pogotovo jer su ih strucni kinezi lemilili. Ja to sve rezem I lemim direkt pa sam siguran. Ovo ako se ugasio onda los spoj na konektoru od batke ili tu negdje oko powerboarda ili kk2.0 sa 1.6fw zna se resetirati u zraku.Znam jer se meni to dogodilo. Vratis na 1.5 I onda ok.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #65
Na 1.5fw sam. Nije mi stigao programator.
Ja iskreno isto sumnjam u bateriju, u spoj na konektoru...nemam bullete gore. Sve je cisti lem.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #66
Meni je jedna baterija imala uzasno los spoj ma xt60 konektoru. Na kraju sam prelemio sve i sad radi ko zmaj. Dva put mi se Zagi srusio zbog toga.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #67
Na 1.5fw sam. Nije mi stigao programator.
Ja iskreno isto sumnjam u bateriju, u spoj na konektoru...nemam bullete gore. Sve je cisti lem.

Nedavno me kolega preusmjerio na EC3 iz tih razloga, bacio sam sve xt60 sa batki, modela, i punjaca.
EC3 se puno ljepse zalemi, ne rastali se plastika posto se bullet lemi, pa onda natakne u housing, nema potrebe za termobuzirom, puuno ljepse ustekavanje i istekavanje.

Uglavnom, u konektoru je problem, odnosno, spoju konektora i zice, sigurno. Bilo na bateriji, ili na kontra strani na modelu...

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #68
Zasad bas sumnjam u bateriju. Morat cu to prelemiti.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #69
XT60 na jednoj od baterija je bio los. Zato se plocica palila i gasila i rusila quad xD
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #70
Ako si ikada razmišljao kako da sačuvaš propove i da napraviš čudovište od X525, eto ti odgovor...  ;) :D

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #71
Pratim te na fejsu vec xD
Vidio sam tamo kaj si napravio. Super je.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #72
Nadam se da ću uskoro nabaviti FPV opremu i Frsky za 9x pa krećem u vode FPV.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #73
Samo lagano... ja srećom već imam sve spremno...  :)

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #74
Što misliš da će ti trebati frsky za FPV???? Na kojoj ploči letiš?
Nisko,niže,...šetnja...