Skip to main content

Topic: B-25 (Read 11095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: B-25

Reply #16
rezorcinsko ljepilo, neznam ni di kupit, dobio sam malo od jednog bauštelca.
slično je pur pjeni jer se raširi malo, na grize stiropor,fino ispunjava rupice ali je puno čvršće. Ljepio sam više puta orginalna stiropor krila (cessna i slično), nikad ne puca na istom mjestu.
tražio sam po nekim dučanima ali me gledaju ko crnu ovcu ??? , bum potražio još.


Odg: B-25

Reply #18
moguče da je, imaš link ili si radio s tim?
 
to KOBAC:   jesu ti barem iz raosa dali kalendar kad ih reklamiraš? :D
                  firma mi je 30 metri od njih, a pice s kalendara......  :'(
 

Odg: B-25

Reply #19
moguče da je, imaš link ili si radio s tim?
 
to KOBAC:   jesu ti barem iz raosa dali kalendar kad ih reklamiraš? :D
                  firma mi je 30 metri od njih, a pice s kalendara......  :'(

Nisu ali ako znaš gdje jeftinije kupiti 3M preporučam se ovi su jako skupi u odnosu na cjene vani.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: B-25

Reply #20
Jesam radio s tim 4 sata mu treba dok ekspandira, veleprodaja Madex Zadar našao lokalno u Makarskoj pakiranje 880 Grama i cijena oko 80 kuna sam platio.Tako kad se usporedi s malom bočicom UHU PU MAX ovo je jeftino. 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: B-25

Reply #21

Nisu ali ako znaš gdje jeftinije kupiti 3M preporučam se ovi su jako skupi u odnosu na cjene vani.
  neznam di kad su oni generalni uvoznici, onaj sprej sam i ja probao, super stvar al oko 80 ili 100 kuna, bez računa sam dao tipu.
 
Jesam radio s tim 4 sata mu treba dok ekspandira, veleprodaja Madex Zadar našao lokalno u Makarskoj pakiranje 880 Grama i cijena oko 80 kuna sam platio.Tako kad se usporedi s malom bočicom UHU PU MAX ovo je jeftino. 8)
ak ne nagriza stiropor to je to, i ovo ima tak par sati dok se ekspandira, ovisno o temperaturi. drugi dan si RTF
 


Odg: B-25

Reply #23
to, mora bit leteče, da ne pada okolo :D

Odg: B-25

Reply #24
još jednom hvala Kano,
naime izrezao je i moj b-25j, krilo je več sad sređeno,
a trup treba malo doradit, s tim da ga je iznutra izdubio da bude lakši i da ima mjesta za bateriju.
moral sam odma elise piknut gore ::)

Odg: B-25

Reply #25
evo davor (kano), imaš pravo prvi izabrat koje će boje biti tvoj


Odg: B-25

Reply #27
kotači na uvlačenje, proba:


Odg: B-25

Reply #29
nastavlja se gradnja modela jos neki sitni detalji i može na probni let pa tek onda na lakiranje ak preživi probu :)
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm