Skip to main content

Topic: B-25 (Read 11096 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: B-25

Reply #30
bravo kolega, a nisi bolestan za avion radit nego za ići na posel :D
i dok si ti gotov ja još nisam motore dobio iz kine, a trenutno se mučim radit rep od balze, rekli su mi da bi bilo u redu da je lakši od pravog ??? , iako sam opet smislio neku glupost, ugradio bi servo od 2.5gr u vertikalce da ih ne spajam linkovima međusobno iako sam poslije vidio da se odispod nebi vidli.

Odg: B-25

Reply #31
Kano B25

Odg: B-25

Reply #32
a ovo vam je potrebno da bi napravili B25:
dva ista motora sa dva ista kontrolera
dva propa istih dimenzija, najbolje trokraka i ako je moguče lijevi i desni, iliti obični i pusher, GWS i Masterairscrew imaju, samo je GWS mekan ili za manje okretaje i lakše modele
minimalno 4 serva, ja ču ih imat oko 7 + dva micro
tri kotačA
dobra baterija, min 10 min oba motora pun gas
i puno rada i koš živaca
 


Odg: B-25

Reply #34
uzeo da probam, turnigy sk aerodrive 3536 - 1400 kv, sa elisom 9x7  tri kraka master airscrew, na 2s vuče dobro, a na 3s čupa, i nosač sa stola hoče savit  od 3mm alu lima, svjedok kano :P
kaj ak se isčupaju sa modela???  ???

Odg: B-25

Reply #35
jesam spor sa ovom balzom, i lijepim sa UHU PU max, jako dobro drži drvo i stiropor, samo se i suši min 4 sata, a do kraja 12h.
valjda bu dobro ovak, kasnije ide gore i dole 1mm balsa jer nemam foliju

Odg: B-25

Reply #36
evo zadnjeg krila, vertikalci su obučeni sa 1mm balzom, a horizontalac razmišljam možda sa folijom ak imam kakav komad.
 

Odg: B-25

Reply #37
napravio sam jedan link za oba horizontalca

Odg: B-25

Reply #38
sad malo iz dosade gledo stare teme i naiđem na ovu ljepotu pa dobor kako se nastavilo i avrsilo? daj neku snimku :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: B-25

Reply #39
moj još nije gotov, več je dugo kod drugog modelara koji ga isto neće završit, moglo bi se dogovorit da dobiješ avion ak te zanima, ima trup i krila,  a motori, ne ovi gore navedeni nego 2835 880 kv su kod mene u ladici, nebi bili skupi sa elisama 9 x7 3vlade

Odg: B-25

Reply #40
pa kako da nebi bio zainteresiran :) sta taj model ima sve u sebi od opreme i kakva batka mi treba?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: B-25

Reply #41
pa avion je izrezan i obrušen, napravljen je ovaj rep iza, servaće i motore treba ugraditi, mi smo počeli voziti nitro u to vrijeme i tako je to ostalo.