Skip to main content

Topic: Varazdinski NLO (Read 22553 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Varazdinski NLO

Reply #15
Malo moram zagnojit:

-u tekstu je malo quad, pa malo hexa :) Kak volim "novinarstvo" u Hrvatskoj. OK, možemo sad reći da to čovjeku nije ni struka ni hobi, al jebemu mater, ak već radiš nekaj daj se potrudi bar malo. OK, ovo je sitnica naspram ostalih stvari, ali u globalu pokazuje kak stvari stoje

MAK Zapad

Odg: Varazdinski NLO

Reply #16
Ljudi su čudni... a za članak ovoga tipa se zna da je pravi razlog ljuuubomora....a glede dovođenja ljudi u opasnosti treba se samo osvrnuti oko sebe pa ponekad i na svoj brzinomjer u automobilu itd...itd...itd...da ne nabrajam...
Ima jedna dobra priča ono nešto s kamenom.....neka prvi baci onaj tko.................................

Ja svakako pripadam skupini čudni :) :) :) :)
 

Odg: Varazdinski NLO

Reply #17
4tm, potpisujem tvoj post
MAK Zapad

Odg: Varazdinski NLO

Reply #18
ma tip koji je napisao tekst je polu retard, letjelica je bila X8, ima fotka samo nije za javnost, da se neke stvari napumpavaju to stoji, da se leti,snima,jebe kozi mater bez ikakvih dozvola i suglasnosti odgovornih institucija isto stoji a to ce sve tako dugo dok netko ne plati ceh i za ono sta nije napravio

Odg: Varazdinski NLO

Reply #19
Ma to je neki drukerski ljubomorni smrad druko novinarcicu tipa s kojim bi se trebo odnosit ko s kolegom, a ne neprijateljem...
Nabijem takve supke na k.
MAK Zapad


Odg: Varazdinski NLO

Reply #21
 :D lajkam nabijanje na k

Odg: Varazdinski NLO

Reply #22
Možda dečko nezna a htio bi isto snimati iz zraka.... treba ga uputiti kako se može prijaviti na flyfreak i tu može dosta naučiti....i ja sam tako počeo pa eto danas letam ko muha bez glave svaki dan :)


A ljubomori je mjesto u braku a ne u poslu ili hobiju ... ;D

Odg: Varazdinski NLO

Reply #23
Mudro!

Odg: Varazdinski NLO

Reply #24
 :D :D :D

jako zanimljiva stajališta dečki  ;D

Odg: Varazdinski NLO

Reply #25
Modelari ugrozavaju građane, a kad mi-8 ili koji vec preleti na 300-400m ne ugrozava građane....
Lp,
Alex

Odg: Varazdinski NLO

Reply #26
Necemo sad usporedjivati kineske pizdarije koje padaju svakodnevno s pravim letjelicama, nema bas smisla.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Odg: Varazdinski NLO

Reply #29
u članku piše da svega dvoje ljudi u Hr ima dozvolu, a vidimo da ih dosta snima za novce diljem cijele Hr.
kao i što se svako malo sazna da je netko iskeširao 40-50.000 kn za stroj u Hr.  Za hobby? ne, naravno.

pa je logično pitanje jel dozvola uopće kao takva postoji i koji su kriteriji potrebni da se do nje dođe.
ako se kriteriji znaju, zašto ju više ljudi nema, mislim dvoje ljudi je malo i za jedan grad, kamoli državu?!?!

drugo su hobby letuckanja po livadi, to ni u novom prijedlogu zakona nije obuhvaćeno dozvolama,
već tko se time bavi za pare, ne vidim zašto bi radi jednog papira i nekih administrativnih troškova riskirao neke visoke kazne.

zadnji za kojeg sam čuo da se raspitivao o tome prošlo ljeto, a i malo prašine digao u nekim državnim agencijama,
je nestao s foruma i multi scene, ko da ga je noć progutala... nadam se da je fizički ok negdje.  :-\