Skip to main content

Topic: Novi update (Read 32176 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi update

Reply #30
Profil
Forumski profil
Izgled foruma
Trenutna tema: promijeni
SMF Default Theme - Curve
[Koristi ovu Temu]

Odg: Novi update

Reply #31
Joj, ne znam... ili sam ja staromodan ili zastario (vrijeme me pregazilo), no navikao sam na stari izgled. No dobro, ovo lijepo izgleda. Još da je funkcionalno.


Evo, pati me kako naći ravnanje arbitona, sjećam se da sam to negdje vidio, no tražilica ne daje niti jedan rezultat, ma što god napisao. Kupio u Pevecu u Osijeku krasan arbiton, no to je bilo sve lijepo dok ga nisam raspakirao... a onda sam vidio da je krut i da puca pri pokušaju peglanja. Probao grijati fenom... ne ide... ne znam koliko dugo, koju površinu...


Pokušao tražilicu.... pokušao klikati na samogradnja... milion postova... ništa.


Slična situacija mi se dogodila sa furumom o holografiji (dok sam donekle imao novaca za lasere), ali je postojala i backup verzija, tako da se moglo pristupiti starim i ultrastarim postovima.


Ovo mi izgleda lijepo, čisto (dosta dobar dizajn), no vidjet ćemo dali će biti i funkcionalno.


I ono što je rekao varadero - jedan dan bez foruma i odmah sam se razbolio. Sad vidim da je forum zapravo zlatni rudnik za informacije. Iako postoje međunarodni forumi i rc-grupe, ovo je ipak ugodnije (iako znam engleski, ipak mi je lakša komunikacija na maternjem jeziku).


Pogotovu što su informacije sa 'domaćeg terena', tj. svi problemi oko nabavke, izrade i svega ostalog je nekako svima nama ovdje zajedničko, dok je internacionalna razina nešto drugo.


LP,
milan
---



Odg: Novi update

Reply #32
tapatalk

Odg: Novi update

Reply #33
Fak, ne smijemo se više praviti glupi. Super su ti pravila Wespen

Odg: Novi update

Reply #34
Hvala :)

Odg: Novi update

Reply #35
evo poklao se Tapatalk sa ovim zadnjim postovima na vrhu pa sam ih maknuo za sada.

Idem vam sada naci stare smajlije :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #36
Evo ih.
Stavio sam u opcije da si mozete izabrati svoj set, pa si slazite koji su vam najljepsi.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Novi update

Reply #38
Ne znam.
 Vjerojatno treba vremena da sjedne polako sve na svoje mjesto.
Sjetim se onog štrumpfa što nije nikada zadovoljan.
On bi vjerojatno rekao ''Mrzim promjene''  :D :D .
Šalim se, samo treba vremena.

Odg: Novi update

Reply #39
Update je odlican, napokon su tipke velike, sada bez beda pregledavam na tabletu.  ;D
InnovationMatters

Odg: Novi update

Reply #40
Čini mi se da ne radi mogućnost citiranja na novom forumu ?!
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Novi update

Reply #41
Quote
Čini mi se da ne radi mogućnost citiranja na novom forumu ?!

Da, još uvijek se 'učitava'.

LP,
milan
---


Odg: Novi update

Reply #43
Ne mogu staviti svoji novi superkul avatar :'(

Odg: Novi update

Reply #44
citiranje mi i dalje ne radi ...nije mi radio ni na starom freaku u zadnje vrijeme ...pise ucitava se i to je to!