Skip to main content

Topic: Tko je (opet !) izgubio Zagija ... (Read 4895 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

..pronađen nakon dužeg ležanja u široj okolici Gornje Stubice i Stubičkih Toplica...
..sada sam već stvarno ljut, ekipa gubite modela i ja vam ih onda moram pronalaziti  >:( !

Vlasnik treba reči kakva je baterija bila u Zagiću, slike slijede dok se daunloudaju..

Damir



Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #3
Pa ovaj izgleda ko osječki fićo što ga je tenk pregazio 91.  :D

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #4
.... a meni totalno izgeda ko kamikaza..aa.aaa
dx9-xd8-gobac630

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #5
Diogen "sve vidi" iz zraka. Utvrdili smo da GoPro nije ni do koljena njegovom stroju, pogotovo ne noću.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #6
Što je Damire !! , počeo  si skupljati leteće bureke po Zagrebačkim livadama... :D :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #8
Ooooooda, Mes je prešao na darkside :D


TO MES ;D

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #9
Što je Damire !! , počeo  si skupljati leteće bureke po Zagrebačkim livadama... :D :D ;D
Što fali dobrom bureku ? Kolike je samo putnike, đake i radnike nahranio  ;) 8)   !

'Zaboravljeni slućaj' riješen, vlasnik se zna ! EXIF info kaže: datum 16.07.2011. oko 15 h: posljednji start Bureka i nestanak. Sve do jučer... na slikama se vide elevoni odozgo i sam model odozdo. Točno je taj !
Damir

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #10
@Zed , kao da u Hrvata postoji BRIGHT SIDE...... :(
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #11
Što je Damire !! , počeo  si skupljati leteće bureke po Zagrebačkim livadama... :D :D ;D
Barba Mes, ovo je Krapinsko-Zagorska, čak nije ni Zagrebačka županija a kamo li Grad Zagreb  :) !

Zagrebačke livade počeo sam izbjegavati prije izvjesnog vremena, ne volim kada mi uspaljeni noobovi (inače odrasli ljudi !) proljeću iznad glave brzinom >100 km/h sa modelom mase 1 kg i više.. vi ste inženjer pa znate da je energija = masa puta brzina na kvadrat...moja glava nije dovoljno tvrda za toliko joula :D !
Usput, Zagrebačke livade su mi 40 km vožnje '+ dva prolaska kroz središte grada, a za te novce imam na izbor desetak lokacija, pa čak i bliže. Bez semafora, raskršća...
Damir

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #12
Damire dragi ,sve razumio i prihvatio.....ja bih samo koji put želio biti duhovit....koji put mi uspije a koji put pokažem moje neznanje iz zemljopisa ili poznavanja vlastite države.... ;)
Tebi i dečkima ugodno ljeto,  želi Vam,
Barba Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #13
Damire dragi ,sve razumio i prihvatio.....ja bih samo koji put želio biti duhovit....koji put mi uspije a koji put pokažem moje neznanje iz zemljopisa ili poznavanja vlastite države.... ;)
Tebi i dečkima ugodno ljeto,  želi Vam,
Barba Mes
Barba Mes, Vi ste uvijek duhoviti i da niste na ovom Forumu, bilo bi tužno....pozdrav iz osunčanog Dvorišta, moj solarni upravo puni jednu 2S... ::) !
Damir

Odg: Tko je (opet !) izgubio Zagija ...

Reply #14
Ne mogu vjerovat al čim sam prvi post vidio sjetio sam se odmah plavoga i kak je bio ljut tog dana :)