Skip to main content

Topic: Osijek - modelarski Air Show (Read 22893 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #17
Gorazd imam jedan prijedlog,ajde vidi ako mozete nekako povjesat balone s helijumom tj da lebde nad zemljom jedno 1m-1.5m da malo kosimo avionima na meetingu...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #18
Gorazd imam jedan prijedlog,ajde vidi ako mozete nekako povjesat balone s helijumom tj da lebde nad zemljom jedno 1m-1.5m da malo kosimo avionima na meetingu...


Dobra ideja. ako ne nađemo helija, u petak se najedemo graha, pa ćemo sami puniti balone sa metanom  :D :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #19
Hahaha legendo  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #20
Mali update:


Kolege iz Slovenije dolaze već u petak ujutro  :)
Budući da je petak radni dan, pretpostavka je da neće biti toliko modelara, no tu je subota kao glavni dan za cjelodnevno druženje.


Kao što sam već napomenuo, u subotu vas osim druženja i letenja, čeka i čobanac za ručak.
Razmišljao sam čak i o nekom razglasu da nam nešto svira, no tu onda ulijeće ZAMP sa svojim dozvolama, iako sam im rekao da ćemo puštati samo hitove Lidije Bačić, nisu htjeli popustiti.  :D


Sve u svemu, ostaje samo da nam bude lijepo vrijeme, dobra zezancija i što manje "nesreća" s modelima.




p.s. ako netko poznaje bilo koga ili sam sudjelije u HAARP programu...da nam sredi nekako da bar taj dan ne pada kiša i ne bude previše vjetra  8)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #22
Varadero ne brini se "naručili " smo lipo vrime Kod Vakule  , uključit ćemo orgonske topove ..  ;) 8)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #23
Ja sam se malo raspitao dali ima netko kakvu vezu s nekim iz HAARP-a, kod kuma a taj poznaje sve što puže, gmiže, hoda...
Evo što kaže čovijek:
"Od malog Drage, što mu ćaća radio u PIK-u na porti, znaš ga jel, e on ima strica u njemačkoj a on ti ima komšiju čiji od šogora brata sin iz prvog braka, mislim ne radi on tamo nego njegov komšija radi al nisu si baš nešto dobri"
 :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #24
Nemam vezu u HAARP-u, ali mogu staviti najjači vTx koji imam... vidjet cemo rezultate.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #25



Bliži se i naš događaj, još tjedan dana i eto našeg prvog jubilarnog i tradicionalnog druženja.  :)


Za one koji nisu bili na Osijek Air Show, ponovno stavljam google mapu za prilaz modelarskoj kućici, gdje ćemo svi biti:


https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z-_7ZEN9ztiU.k6ENV6X4ZDcw




Za sve informacije, tu je moj broj mobitela:
091 2316402


ili mail:
gorazd.cok@gmail.com


Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #26
Kažu da se zločinac uvijek vraća na mjesto zločina.. Pa tako ću i ja 27.09.2014.
A ovdje mali podsjetnik na moj "zločin" 2008 godine i prvi YOUTUBE uradak
Snimano LOS s legendarnom kamerom FlyCamOne 2.

FLYING ABOVE OSIJEK_CROATIA with Easystar & FCO2
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #27
Eto vidimo se svi skupa za tjedan dana, ako će nas biti dosta modelara, vjerojatno će biti i ovakvih situacija kao na 2:23 ili nedajbože kao na 1:49 :D
RC Modelarski klub Đakovo - Promo spot
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #28
Eh, ipak sam nešto zaboravio napomenuti, a jako je bitno:
Svi koji dolazite OBAVEZNO ponesite i ovo!!!


Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #29
Kakvi su komarci ove godine, može i sačmarica.


Tko ide iz Zg?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }