Skip to main content

Topic: YF-23 (Read 1919 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

YF-23

Pozdrav svima!  :)
Na njemu radim nekih pola godine, bez žurbe, itd.
Čak mi je malo krivo radi toga, jer sam njubara i počeo od tog modela   :o :o
Da sam u početku znao da je to model za iskusnije nebi ga počeo raditi, ali šta je tu je xD
Pošto sam ga počeo, završit ću ga pa će čekati svoje vrijeme kada ću imati vise iskustva xD

Svi djelovi su izrezani, spremni da se zalijepe. Već sam ga dva tri puta skoro cjelog zaljepio sa pik trakom da vidim kako gdje šta. kako će to izgledati, u kojoj fazi izgradnje trebam ljepiti serva, montirati fanove, esc, itd. Uglavnom pokušavao sam sve predvijedi.

Pohvale, kritike, savjeti itd dobrodošli  :)

Slike 




Odg: YF-23

Reply #1
Mozda ti je zahtjevan za graditi ali model je izuzetno pitom u zraku tako da ces uzivati s njim.

Jedino ako nisi nikada letio da pocnes od necega sto ti ne traje 6 mjeseci da napravis nego 1 popodne jer ces ga skrsit 100%.

Odg: YF-23

Reply #2
Slažem se s time kaj si rekao Shimpa. YF23 neće vidjet neba dok ne prođem simulatore i vožnje nekog početničkog modela   ;)
Prvo ću njega složiti do kraja i onda na početak, neki lagani model za njabove. hahah
Nadalje, ubacivati ću slike radova kada nešto konkretnije napravim.
Bio bi on već gotov u ovih pola godine, ali laganini radim zbog toga jer mi je firma na tankom ledu, očekujem u sljedećih pola godine da će se to rješiti i da ću znati na čemu sam sa poslom. Do tada sam kratak sa parama  i većim ulaganjima u model :'(
Btw, jel ga itko od forumaša ovdje radio? Pozdrav