Skip to main content

Topic: cessna 150 (Read 2036 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cessna 150

Evo kisno vrijeme ljepila nema pa nemogu raditi oko citabrie ali sam se snasao za ubiti dosadu.Imao sam trup od cessne 150 taj trup je kod mene vise od 10g jos dok su bile dvoumice u meni ocu se baviti modelarstvom ili ne uglavnom je to bilo radi finacijskih uvjeta.Trup je plasticni i to ne od tkanine nego ljevani a tezak kao sami vrag.nije imala ni vertikalac ni horizontalac to sam uradio od balze.krila sam stavio od canadaira skinuo nosace motora i vinglete,motor sam stavio gljivicu 200w ali zbog teškog trupa trebao sam jos u nosu staviti dva olova od 50g po komadu i tada je tezina iznosila 1300g sto je pre tesko za glivicu 200w.evo i snimak tu se sve vidi cjelo vrijeme je na ful gasu.dok letis horizontalno je dobro krilo drzi savrseno ali vim das malo veci kut krila stane.sad sam ubacio speed 600 s getribom 1:3 i dobio taman CG bez dodataka olova.cim budem snimio kako ide sa 600-ticom stavim video.skroz sam zadoviljan profilom krila jer drzi ko lud tu tezinu.evo videi i jedna slikiva. Ubacio sam i snimak T-46  Letenje Na Hvaru

Odg: cessna 150

Reply #1
pa lijepo je poletio avion.

Odg: cessna 150

Reply #2
Je poletila je ona kako treba ali je nije imao tko drzat u zraku.Jutros sam probao sa speed 600 i ide dobro pozdrav