Skip to main content

Topic: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda  (Read 8325 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #30
Ja se toplo nadam da je "samo" to i da ću ga ovaj put uspjet utrimat bolje :D

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #31
Prije leta SVE provjeri na zemlji, sve mora ići glatko. Ako nešta neštima nemoj ga letiti dok to ne otkloniš.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #32
Ovo je neka zajebancija?   :-\


Mislim, pa provjerio sam sve, i radilo je. Ne kužim isticanje očitog?

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #33
Oprosti ako misliš da te zajebavam ali sam si napisao:
"bovden je zapinjao malo, činilo mi se da nije strašno. bio sam u krivu skroz....  načeto padovima, rep je malo bio napuknut, a bovden koji zapinje ga je razmrdao....  malo jači okret, poniranje i pokušaj ravnanja....samo pokušaj. Rep je puko, a i nos isto  :D"

 
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #34
Pa da, kažem da sam na zemlji sve provjerio   :D   zato i pitam.  Al ok, da,   "išlo je"  i "išlo je kak spada" su 2 različite stvari definitivno.  Ili letiš, ili naučiš :D


Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #35
Mislim da je polako vrijeme za slijedeći trener-model...ovaj se izgleda naletio!
Damir

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #36
 Iako  vjerujem  da se tek razgibao, mozes dat prijedlog za nekaj od deprona. Taman  sam nabavio paket crnog.  Pa da slozim nesto.

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #37
Može,  al to nema rep kaj ne?    Tj, kak se to vozi?   Ima na svakom krilu eleron pa se to mix-a?   i tak glumi rep il kak?


Pokušavam naterat vezu  TX -->kabel-->PC da tera simulator, ali ne šljaka. Smrzne mi USB port


Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #38
Zove se delta mix ili v mix,imas prekidac na stanici i on miksa tako da kad oces gore obadvije povrsine idu gore kad oces dolje obrnuto kad oces lijevo lijeva se dize desna spusta i obrnuto.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #39
Ma znam da to tak radi.  Moje pitanje bi bilo da li palice mrdam jednako za ta leteća krila kao i za avion sa repom i eleronima?

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #40
Da, samo nemas kormilo!

Radi elevator i eleroni jednako na komandama!

Odg: Hawk sky i "pilot" koji ga nije volio ..... valjda

Reply #41
OK