Skip to main content

Topic: The Good, the Bad and the Ugly (Read 11427 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #15
To su serva za alerone? Budu slozeni tako da kada krila zicnu gore da se zasteka?

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #16
Bas tak, neda mi se svaki put provlaciti zice i stekati u receiver. Osim toga uz receiver bude jedan BEC buffer kondenzator pa bi i to trebalo svaki puta skidati.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #17
Lijepo :) Jedva cekam vidjeti ga u zivo!

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #18
Kirurg na poslu i u ''motu''..............uhhhh što volim preciznost.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #19
Ovo se zove - konstrukcija modela ; vidi se da je to radio ekspert koji zna i zna što želi !
Za razliku od onih laser-kitova sa HK - tamo se vidi da ga je projektirao tehnički crtač koji nema veze modelarijom i napravi sve početničke konstruktivne greške, pa ti onda ispravljaj !
Damir

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #20
Renato, vadiš mi mast....

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #21
Tezina 1189g, 470W i 2,4 kg potiska.


Malo slicica





if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #22
Ready to Rock'n'Roll.


if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #23
Vidim da je sve savrseno i na svom mjestu!

Za vikend ide u zrak?

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #24
U školi smo ovakve zvali ''reduše''  ;) :).....Bravo Renato... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #25
Hvala Mes. Takvi modeli su mi malo ponoćno opuštanje - kad se konačno  rješim poslovno/obiteljskih obaveza - onda iskoristim sat-dva za malo modelarenja - pa se i gotovi arfovi slažu koji tjedan. Ima malo posla na modelu pa to radim opušteno i "picajzliram".

Maiden će vjerojatno biti u petak. U subotu namjeravam otići do Osijeka (nije još 100% sigurno) a nedjelja je rezervirana za "bermuda triangle".


Model je isprogramiran (preporučeni otkloni su zastrašujući), izvagan, CG je "spot on" - a procedura maidena i trimanja stara i dobro poznata.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #26
Pravi način da se prava osoba bavi ovim  ''Ovisničkim sport-hobijem''...živio LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #28
Vec vidim da bude ono kak pise: fly it like you stole it!!!    Predivan je. PA ima odlican rad.  Kako ti se ponasa prijemnik kraj tog karbona?

Odg: The Good, the Bad and the Ugly

Reply #29
@Miso stvarno me veseli dolazak u Osijek. Prije par dana sam bio u Vinkovcima (poslovno) i nakon sto 15ak godina nisam bio u Slavoniji bas me razveselilo -a vidim da ce i Osijek biti takav.


@Kresimir tek ce range test pokazati ovisnost prijema o karbonu. Prijemnik je diveristy (dva prijemnika rade u paraleli u istoj kutiji) do sada nisam nikada imao problema.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }